Luštěnice – Kosořice
3:0 (2:0)

Jak se později ukázalo, o osudu utkání rozhodly úvodní minuty. Hned ve druhé minutě zahrával domácí Zikmunda dva rohové kopy, z nichž ten druhý usměrnil hlavičkující Pavlíček před zasahujícím brankářem – 1:0.
O dvě minuty později se sám za obranou objevil Janek a po kličce brankáři mířil do opuštěné branky – 2:0.
Hosté namítali postavení mimo hru, ale trojice rozhodčích byla jiného názoru. Hráči Kosořic poté srovnali řady a pokusili se o rychlou odpověď. Zdražil středem hřiště mířil do nezformované obrany, přihrávkou vybídl Kiceluka, který ale nezpracoval míč ideálně.
Ve dvacáté vteřině druhého poločasu se hosté dopustili chyby. Zikmunda nastartoval své rychlé nohy, jeho následnou střelu Dufek vyrazil a druhý souboj obou hráčů z dorážky opět vyzněl lépe pro kosořického brankáře, který hbitým zákrokem zabránil téměř jistému gólu.
73. minutě domácí z ojedinělé šance vystřelili za hranicí vápna, vyražený míč získal střídající Hrdlička a přihrávku před branku bez problémů zužitkoval zcela volný Zikmunda.
Branky: 2. Pavlíček, 4. Janek, 73. Zikmunda. Rozhodčí: Kaucký. ŽK: 1:3. Diváci: 114.
Kosořice: Dufek – Štecher, Sedláček (82. Jan Adámek), Martin Adámek, Bašus – Tomášek, Zdražil (46. Vavrik), Sabol, Filip Briestenský – Grus, Kiceluk.
Luštěnice: Řezáč – Kučera, Pavlíček, Hůlka, Jakubův – Davídek (83. Boháček), Holčapek, Zikmunda, Zuna – Obrázek (50. Hrdlička), Janek.

Řepín – Rejšice
2:3 (1:1)

Na dobře připraveném trávníku za vytrvalého deště začalo utkání pěkně zhurta. Již v první minutě vrátil Kopecký centr pod sebe a Herman vstřelil gól. Asistent Berovič však signalizoval ofsajd.
V desáté minutě  postupoval Štrupl z poloviny sám na Tvaroha, který jeho střelu vykopl nad sebe a atakován v malém pokutovém území zvládl odvrátit na roh. Po dalším rohu poslal Herman Faltu do rychlého brejku, ten zakončil po zemi jen do brankáře a odražený míč do strany nedokázal Herman dopravit do prázdné brány. Tak po čtvrthodině mohlo být skóre 1:2.
Rejšice přidaly Hermanem a Jonem další dvě šance, ale do vedení šli domácí z penalty. V pokutovém území se zády k bráně teatrálně skácel Štrupl. Novák penaltu bezpečně proměnil. Na Kučerovu utěšenou střelu z 25 metrů brankář nedosáhl a ta skončila na břevně. Ze střelecké impotence hosty vysvobodil až Putorík v poslední minutě první půle, když si na vápně narazil s Faltou a k přední tyči skóroval.
Brzo po přestávce Hermanův centr prodloužil Putorík a do sítě jej uklidil kapitán Hanuš. Radost z vedení Rejšicím trvala jen minutu. Únik z půlky hřiště po lajně, centr a na penaltě osamocený Štrupl se hlavou nemýlil. Dále hra byla kouskována udělením žlutých karet a střídáními. Řepín se zatáhl na svoji polovinu a Rejšice bušily do zavřených vrat. Nakonec trestný kop odvrácený obranou Řepína vrátil do jejich sítě střelec jara, Falta, a propukla euforie. O pět minut později tentýž hráč z trestného kopu přes zeď ještě orazítkoval tyč. Řepín vylezl z obranné ulity, ale ani skoro pět minut nastavení k úspěchu nevedlo.
Dramatické utkání strhly na svoji stranu Rejšice, které, po klopýtnutí dalších kandidátů postupu, mají nejlepší výchozí pozici před posledním kolem.
Branky: 30. Novák, 54. Štrupl – 45. Putorík, 53. Hanuš, 79. Falta. ŽK: 2:3
Rejšice: Tvaroh – Dufek, Kubín, Kopecký, Jon – Váňa (68. Jeřábek), Falta, Hanuš (93. Nastoupil), Kučera (88. Mareš) – Putorík, Herman.

Pěčice – Bělá
1:3 (1:2)

Domácí bojovali v derby o udržení postupových šancí (i když prý není v Pěčicích o postup zájem). Zápas však nenabídl mnoho pohledný fotbal.
Hostující Bělá byla přece jenom fotbalovější a nakonec zvítězila. K jejímu vítězství však notnou dávkou přispěla chybující pěčická obrana, která měla otevřená okénka a slabší den si vybral i brankář Šverma.
Přitom již od osmé minuty domácí vedli. Hostující brankář Verner chytil do ruky malou domů a z rozehraného nepřímého kopu zavěsil Šneidr. Za deset minut však napřáhl z dvaceti metrů Holický a domácí brankář zaspal.
Do poločasu šla Bělá ještě do vedení ve 42. minutě se další hezkou střelou prosadil Voleman.
Ráz druhému poločasu dal třetí gól hostů po chybě domácí obrany. Domácím nelze upřít snahu s výsledkem něco udělat, ale obrana Bělá jim mnoho šancí nedávala. A tak odcházela hrstka domácích fandů rozladěna výkonem svého týmu, který hrál bez pěti hráčů základní sestavy.
Branky: 8. Šneidr – 18. a 49. Holický, 42. Voleman. Rozhodčí: Matějček. ŽK: 1:2. Rohy: 0:4. Diváci: 50. Hráč zápasu: Charvát – Voleman.