V áčku třetí třídy zvládl doma Řepov přestřelku s Branžeží. Domácí šli rychle do vedení a první poločas vyzněl i brankově v jejich prospěch. Když domácí přidali po změně stran i čtvrtý gól, zdálo se být o osudu zápasu rozhodnuto, ale hosté nesložili zbraně a po gólech bratrů Krompaských z toho nakonec bylo drama až do poslední minuty. Branžež se ještě snažila rychlými kontry zápas vyrovnat, ale domácí už dokázali v závěru zápas ubojovat.

Katusice přijely na Astonku na zápas proti Sportingu jen v jedenácti hráčích, ale v prvním poločase statečně vzdorovali domácímu náporu. Naopak sami mohli jít do vedení, ale proti byl brankář Suchý. Skóre pak otevřel před koncem prvního poločasu ve vápně nehlídaný Boško. Kdo myslel, že vedoucí branka domácí tým uklidní, mýlil se. Byli to hosté, kdo si vypracoval z kraje druhého poločasu několik slibných šancí. Hostující odpor pak domácí Sporting zlomili až dvacet minut před koncem, když na 2:0 zvýšil Knespl z pokutového kopu.

Jivina potvrdila ve Březně roli favorita a domácí celek vyprovodila sedmičkou. Hned o pět branek se postaral ve skvělé formě hrající Stanislav Nedvěd, který dal sám pět branek a po sedmi kolech už jich má na svém kontě 19!

Bakovské béčko doma porazilo Židněves, když domácí poslala do vedení už v první minutě posila z áčka Martin Brož a po čtvrt hodině zvýšil na 2:0 Tomáš Vitmajer. Další gól už ve zbytku zápasu nepadl.

Doma zabralo béčko Bělé, které porazilo Klášter 4:1. Domácí hru řídil veterán Karel Vrabec a na jejich hře to bylo znát. Sám navíc vstřelil úvodní dvě branky zápasu.

Naopak Bousov nečekaně nestačil na boleslavské SKP, které tak rezervě DBSK připravilo první letošní domácí porážku. Hosty poslal do vedení před přestávkou Tomš, po změně stran se hosté prosadili ještě dvakrát.

Řepov – Branžež 4:3 (3:1)
Branky: 2., 35. a 65. Štěpán, 30. Pollák – 31. Pelant, 73. V. Krompaský, 77. F. Krompaský. Rozhodčí: Halbich. ŽK: 1:0. Diváci: 50. Hráč zápasu: Drahota – Pelant.

Sporting – Katusice 4:0 (1:0)
Branky: 73. a 76. Knespl, 40. Boško, 80. Filoun. Rozhodčí: Navrátil. ŽK: 0:1. Diváci: 25. Hráč zápasu: Filoun – Jurička.

Březno – Jivina 0:7 (0:3)
Branky: 28., 39., 61., 70. a 90. Nedvěd, 5. a 60. Kuntoš. Rozhodčí: Nejedlo. ŽK: 0:0. Diváci: 50.

Bakov B – Židněves 2:0 (2:0)
Branky: 1. Brož, 18. Vitmajer. Rozhodčí: Mucek. ŽK: 3:0. Diváci: 64.

Bělá B – Klášter 4:1 (1:1)
Branky: 14. a 52. Vrabec, 72. Špringl, 75. Kalina – 34. Smetana. Rozhodčí: Vrabec. ŽK: 0:1. Diváci: 68.

DBSK B – SKP 0:3 (0:1)
Branky: 38. Tomš, 53. Prokhorov, 76. Pišinger. Rozhodčí: Bohuslav. ŽK: 1:1. ČK: 78. Zahrada (DBSK). Diváci: 68.

SKUPINA B

Žerčice si doma vyšláply na favorizované Předměřice. Loňského účastníka okresního přeboru vyprovodily výsledkem 4:1. V prvním poločase přitom nepadla ani jedna branka, střelci se probudili až po přestávce. To už nebyl na hřišti domácí brankář Daniel Hlaváč, který viděl červenou kartu za zmaření brankové příležitosti. Přesto domácí dokázali i v deseti zápas zvládnout za tři body.

To Zdětín doma roli favorita potvrdil. Nemyslovice s ním ale v prvním poločase držely krok a první branku dostaly až minutu před přestávkou. Po hodině hry ale fyzicky odpadly a toho domácí využili ke vstřelení dalších čtyř branek.

Také Krnsko doma podle předpokladů vyhrálo. Rezerva Pěčic byla horším týmem, což se projevilo už v prvním poločase, který Krnsko vyhrálo poměrem 4:1. Ve druhém poločase ještě završil hattrick domácí Vízek a byla z toho vysoká výhra 6:2.

Zápas Struh s Ledci rozhodla jediná branka. Ve 32. minutě se o ní postaral Pavel Volkman.

Skalsko doma podlehlo po přestřelce Strašnovu. Za něj se dařilo především Losíkovi, který se trefil hned třikrát. Hosté tady vedli už 5:0, ale pak polevili a domácí začali dotahovat. Manko však bylo až příliš velké.

V zápase béček Luštěnic a Horek pak pro změnu nepadla ani jedna branka.

Krnsko – Pěčice B 6:2 (4:1)
Branky: 22., 40. a 67. Vízek, 7. Šulc, 23. Zdražil, 71. Dufek. Rozhodčí: Vaňousek. ŽK: 1:0. Diváci: 45. Hráč zápasu: Dufek – Moc.

Zdětín – Nemyslovice 5:0 (1:0)
Branky: 44. Mareš, 67. Richtr, 71. Jarolím, 83. Kubík, 84. Rosenkranz. Rozhodčí: Nevařil. ŽK: 2:3. Diváci: 65. Hráč zápasu: Mareš – Machovec.

Žerčice – Předměřice 4:1 (0:0)
Branky: 47. a 90.+2 Vencl, 51. Kollárik, 67. Hanák – 60. Veselý. Rozhodčí: J. Pažout. ŽK: 4:3. Diváci: 40. Hráč zápasu: Hanák – Veselý.

Struhy – Ledce 1:0 (1:0)
Branka: 32. Volkman. Rozhodčí: P. Novák. ŽK: 3:3. Diváci: 35. Hráč zápasu: Čmugr – Kraus.

Skalsko – Strašnov 3:5 (0:4)
Branky: 67. T. Kvajsar, 75. M. Kvajsar, 82. Vyšohlíd – 11., 29. a 60. Losík, 14. Prskavec, 37. Kubín. Rozhodčí: Chládek. ŽK: 1:1. Diváci: 25.

Luštěnice B – Horky B 0:0
Rozhodčí: Khol. ŽK: 3:0. ČK: 47. Doležal (H). Diváci: 67.