Pořádná nepříjemnost se přihodila v zápase III. třídy mezi Doubravou a mladoboleslavským SKP. V jeho průběhu totiž došlo k vážnému zranění hostujícího útočníka Milana Řípy. „V souboji o míč se srazil s brankářem tak nešťastně, že dostal ránu do hlavy. Situace byla vážná, protože byl v bezvědomí," líčil chvíle hrůzy na doubravském trávníku předseda SKP Mladá Boleslav Jan Pažout.

Podle jeho slov byla okamžitě přivolána záchranka. „Ta však vůbec nedorazila. Všichni jsme byli překvapení, když za 25 minut přiletěl vrtulník liberecké záchranky," vypráví Pažout. Zraněny hráč se však už před jeho přistáním z bezvědomí probral. V době příletu helikoptéry už se v zápase pokračovalo.
Podle Pažouta bude Řípa v pořádku: „Sám už večer z nemocnice psal, že bude ok. Ten souboj, ani podrobnosti ze zápasu si ale nepamatoval."

„Nedovedu si ale představit, co bychom tam s ním tu půlhodinu dělali, kdyby se nám neprobral," nechce ani pomyslet předseda boleslavského týmu, pro nějž je porážka 0:2 na hřišti Doubravy ve světle popsaných skutečností absolutně nepodstatným detailem.