Stejně jako lídr III. třídy ani ten ze čtvrté na Astonce o víkendu nevyhrál. Béčko Sportingu totiž zaskočilo vedoucí Mukařov, který po porážce 1:4 spadl až na třetí místo tabulky. Domácí vedli po prvním poločase 2:0, když se nejprve krásně z dálky trefil Postránecký, druhý gól domácích přidal z pokutového kopu po faulu na Sedláka Křiváček. Hosté se nadechli k obratu hned po přestávce, když se nadvakrát trefil Lochman, ale domácí vrátil klid svým druhým gólem Křiváček.

Zaváhání Mukařova využily Obruby i Jabkenice. Prvně jmenovaní si doma poradili s Kosořicemi. Slavit mohli po výsledku 2:0. Jabkenice zvládly domácí přestřelku s bezenském béčkem, v jehož dresu exceloval kanonýr Martin Kolařík, který v rozmezí 20. a 29. minuty stihl hattrick. Domácí ale přeci jenom byli produktivnější a pět branek jim stačilo na zisk tří bodů. Rozhodují gól přitom padl téměř z poloviny hřiště, když se hostující brankář nechal nachytat v nedbalkách.

Ranka si doma zastřílela proti Kropáčově Vrutici. Výsledek 8:0 nepotřebuje ani další komentář.

Doubravské béčko vyhrálo 4:0 na hřišti posledního Skalska. Dvěma góly se o to zasloužil Filip Kobosil.

V sousedském derby béček mezi Zdětínem a Chotětovem se po remíze 2:2 body spravedlivě dělily.

Obruby – Kosořice B 2:0 (1:0)
Branky: 21. Bacovský, 67. Kopecký. Rozhodčí: Khol. ŽK: 0:0. Diváci: 36. Hráč zápasu: Kopecký – Boháček.

Jabkenice – Bezno B 5:3 (4:3)
Branky: 8. a 27. Smutný, 10. Zvěřina, 39. Šedina, 81. Nekola – 20., 24. a 29. Kolařík. Rozhodčí: Černý. ŽK: 1:2. Diváci: 45. Hráč zápasu: Smutný – Kolařík.

Nová Ves – Kropáčova Vrutice B 8:0
Branky: 14., 24., 35. a 76. Mařan, 21. a 57. Nagy, 69. Nevyhoštěný, 82. Fanta. Rozhodčí: Chrastina. ŽK: 1:2. Diváci: 40.

Sporting – Mukařov 4:1 (2:0)
Branky: 45. a 56. Křiváček, 7. Postránecký, 78. Pollák – 47. Lochman. Rozhodčí: Novák. ŽK: 2:2. Diváci: 25. Hráč zápasu: Křiváček – Lochman.

Skalsko B – Doubrava B 0:4
Branky: 34. a 73. Kobosil, 8. Vesecký, 83. Vedral. Rozhodčí: Halbich. ŽK: 1:2. Diváci: 30.

Zdětín B – Chotětov B 2:2 (1:1)
Branky: 15. Kohout, 49. Jarolím – 28. Buryán, 64. Pečenka. Rozhodčí: Kubát. ŽK: 1:3. Diváci: 50.