MSK – Kosořice 2:1

V derby fotbalové I. A třídy od úvodního hvizdu diktovali tempo hry hráči Mnichova Hradiště.
Z územní převahy těžili v 18. minutě. Na dlouhý Hájkův pas si do pokutového území zaběhl Kastner a přehozením gólmana otevřel skóre. Hosté vpředu nedokázali udržet míč a hra se stále stěhovala před Bartoše.

Kosořice se v ofenzívě prosadily až po půlhodině hry, kdy z trestného kopu zamířil Sabol nad. V další příležitosti se hosté již nemýlili. Na Antošovův rohový kop si vyskočil Boháček a na umístěnou hlavičku už nestačil reagovat ani obránce na brankové čáře - 1:1.

Pro hráče Mnichova Hradiště mohlo být zle již o minutu později. Za dlouhým míčem Sabola běžel Miškovský, brankář byl však o krůček rychlejší.
Po změně stran se zlepšil herní projev Kosořic a byli to právě hráči v červenobílém, kteří zahrozili akcí Boháčka v 70. minutě. Zakončující Darmoš však cíl netrefil.

Domácí odpověděli o osm minut později. Kosořická obrana nezachytila v ofsajdové pasti střídajícího Pekaře. Ten svou šanci ke střele ale prováhal. Z následného rohového kopu nepřesně mířil Šimíček.

Deset minut před koncem řádné hrací doby uzamkli hráči Hradiště soupeře u velkého vápna. Po rychlé narážečce centroval Štajer, ale Bejda vedení svým barvám nevrátil.

Hosté remízový stav neudrželi. Pekař po kličce gólmanovi rozhodl o třech bodech pro domácí celek.

Branky: 18. Kastner, 83. Pekař - 41. Boháček. Rozhodčí: Svoboda - Lerch, Zelenda. ŽK: 1:2. Diváci: 146. Poločas: 1:1.

Kosořice: Bartoš - Kučera, Štecher, Boháček, Grus - Zikmunda (77. Macháč), Antoš, Sabol, Lener (46. Míchal) - Kořínek (30. Darmoš), Miškovský.

MSK: Moc - Tomáš Hofman, Šimíček, Štajer, Hájek - Zajíček (72. Pekař), Kraus, Bejda, Marek Hofman (57. Lakatoš) - Kandráč, Kastner (90. Kochman).