Mšeno – K. Vrutice 3:7

Hosté v důležitém utkání o záchranu v I. B třídě inkasovali již po pěti minutách, ale dokázali po pěkných akcích otočit skóre ve svůj prospěch na 1:3 po brankách Jindřicha Bůžka, krerý se trefil dvakrát a kapitána Nováka, jenž krátce po svém zásahu musel pro zranění střídat.

Mšenští záhy zdramatizovali utkání, když penaltu po faulu střídajícího J. Havelky proměnil brankář Hnízdil. Klid do vrutických řad přinesla branka zcela osamoceného Michala Korce, která stanovila poločasový účet na 4:2 pro hosty.

Druhý poločas Vrutice navršila skóre po brankách Martínka a Michala Korce. Mšenští se snažili alespoň zmírnit debakl, ale po snížení, hosté našli rychlou odpověď. Sólo J. Havelky zakončil Černý, a tak utkání s velmi dobrým výkonem mladé trojice rozhodčích skončilo divokým výsledkem a tříbodovým ziskem pro hostující tým.

Branky hostů: Jindřich Bůžek a Michal Korec 2, Novák, Martínek, Černý.

K. Vrutice: Čakrda – Brožek, Bohata, Martínek, Heřman – Černý, Borecký, Novák, Rambousek – Michal Korec, J. Bůžek (střídali J. Havelka a Rovenský).