Dlouhá Lhota – Červené Pečky 4:1 (1:1)
V mlhavém sobotním ránu mohli mít diváci obavy jestli vůbec uvidí hráče natož míč. Hosté dorazili k zápasu dvacet minut před výkopem a možná i oni hledali v mlze Dlouhou Lhotu. Navíc přijeli pouze s jedenácti hráči včetně brankáře. Mlha kolem desáté hodiny začala opadávat a mač mohl začít.
K prvnímu poločasu se dá napsat snad jen to, že kdyby mlha opadla v jedenáct a diváci první půli neviděli, asi by se toho moc nestalo. Hosté zjistili, že když budou hodně běhat, mohou s Dlouhou Lhotou hrát a domácím, kteří jako vysocí favorité měli vyhrát, vadilo kluzké hřiště a možná i tíha odpovědnosti. Již ve 4.minutě se dostal ke své první střele Radek Mynář, bohužel lhotecký Lafata tentokrát nedal. Vzápětí však vybojoval míč Krouský a jeho střela skončila těsně za brankovou čárou hostujícího brankáře. Diváci poznali, že je gól, až když rozhodčí zapískal a ukázal ke středovému kruhu. Hosté nepodlehli panice a nadále se snažili uběhat domácí.
Již v 9. minutě Petr Lukáš ve snaze odvrátit rohový kop, přihrával brankáři Bejrovi, který v časové tísni ideálně nerozehrál, míč získal hostující Hradílek a pohodlně skóroval. Tím jsou zajímavé okamžiky první půle vyčerpány a nastalo období špatných (nebo žádných) přihrávek a také různých krasobruslařských kreací na místy hodně podmáčeném terénu.
O poločase měl tentokrát přítomný trenér domácích Mašek k hráčům hlasitější proslov a domácí přidali. Jejich aktivita byla odměněna v 60. minutě, kdy po centru Novotného skóroval hlavou domácí kapitán Petr Šolc. Paradoxně řečeno: terén byl jako stvořený pro proslulé Šolcovy dalekonosné střely a ten dal gól hlavou. V 63. minutě se dostal do šance Marek Limr a neomylně zavěsil.
To již několik minut sděloval rozhodčímu svůj názor hostující kapitán Růžička. Bohužel tento názor neakceptoval hlavní rozhodčí a po několika varováních poslal hosty do deseti, když jejich kapitána vyloučil.
Hosté s přibývajícím časem a únavou začali po kontaktech s domácími hráči padat, a protože neměli nikoho na střídání hrozilo i nedohrání zápasu pro malý počet hráčů. To již v pohodě v 87.minutě po centru Krouského zavěsil Šťastný a upravil skóre do konečně podoby.
Domácí dosáhli povinného vítězství a v tabulce soutěže na klidný střed. Hra nebyla asi ideální, ale za měsíc se nebude nikdo ptát , jak hráli, ale kolik vyhráli. Svoji stabilní podzimní formu potvrdil malý velký, muž Jiří „Béla" Horák. Tento bojovník opravdu patří na podzim k nejlepším hráčům Dlouhé Lhoty.
Branky: Krouský, Šolc, Limr, Šťastný – Hradílek.
Dlouhá Lhota: Bejr – Šolc, Šťastný, Lukáš, Nekola – Novotný, Horák, Krouský – Mynář – Limr (Charvát, Zdobinský, Koubek, Král, Kořínek). 

Velim – MSK 1:0 (0:0)
Se sérií deseti zápasů bez hořkosti porážky vstupovali fotbalisté Velimi k utkání 11. kola I. A třídy. V přímém souboji o třetí místo tabulky je čekal celek z Mnichova Hradiště. Ve vyrovnaném utkání byli nakonec šťastnější domácí a po proměněné penaltě v závěru utkání se mohli radovat z těsného vítězství 1:0.
V porovnání s minulým utkáním se hrálo ve vysokém tempu a s bojovností na obou stranách. My si dokázali vypracovat během první půle dvě velké příležitosti, ale stejně jako Jeník v 6. minutě, tak ani ve 42. Kesner, nedokázali proměnit samostatné úniky. Ale při nás zase stálo štěstí ve 36. minutě, kdy soupeř orazítkoval břevno naší branky," popsal nejdůležitější okamžiky prvního poločasu trenér Velimi Jiří Ptáček.
„Ani ve druhém dějství nechyběla hře rychlost a bojovnost. Oba týmy dokazovaly, že se v utkání nechtějí jen tak vzdát. Nám se opět nepodařilo proměnit velkou šanci, kdy Jeník postupoval sám na brankáře, ale i tentokrát bez gólového efektu. Stejně tak zahodil i soupeř velkou příležitost, kdy po brejku v 86. mířil vysoko nad," zhodnotil druhou půlku Ptáček.
„Nejpodstatnější okamžik přišel v samém závěru utkání. Teplý vyslal svým pasem do vápna Nedbala, který si posunul míč ke střele, v tu chvíli ho ale skluzem poslal k zemi hostující bek a rozhodčí nařídil penaltu. Nikdo ze soupeřů ani s rozhodčím o jeho verdiktu nediskutoval. S tíhou okamžiku si Seifert dokázal poradit a vystřelil nám tak tři body," popsal gólovou situaci spokojený Ptáček.
Branka: 90.+2 Seifert.

Čáslav B – Luštěnice 1:0 (0:0)
Branka: Bilinkiewicz.

Horky – Dobrovice B 2:2 (0:1)
Branky: Kohout 2 – Miškovský, Boško.

FRANTIŠEK CHMELA, JAROSLAV BÍLEK