Přípravná utkání – starší dorost

Varnsdorf – FK Ml. Boleslav B 0:3

Domácí hráli důrazně a houževnatě, ale hosté hned v úvodu vstřelili branku Milerem a do přestávky zvýšil Zadina. Po změně stra se střelecky prosadil jen D. Šťastný. Poločas: 0:2

Mladší dorost

Slovan Liberec – FK Ml. Boleslav C 1:3
V přípravném utkání ligových celků se domácí ujali vedení, ale hosté otočili výsledek ještě do poločasu brankami Konejla a Bočka. Po přestávce neměli domácí žádnou šanci, Boleslav zvýšila vedení Bulířem. Poločas: 1:2

Varnsdorf – FK Ml. Boleslav D 0:3
Hosté měli v utkání jasně navrch a o jejich výhře rozhodl Horák dvěma góly, jeden přidal Čemus. Poločas: 0:2.

Starší žáci

FK Ml. Boleslav – Vysočina Jihlava 3:1
V kvalitním utkání se za domácí v prvním poločase trefili Fridrich a Eliáš. Po změně stran zlikvidoval brankář Charvát soupeři pokutový kop a Picek uzavřel skóre utkání. Poločas: 2:1.

FK Ml. Boleslav B – Jablonec 1:1
Remíza je spravedlivým vyjádřením sil. Domácím se nedařil plynulý přechod přes střední pásmo a chyběla koncovka. Branku Boleslavi vstřeli Horváth. Poločas: 0:1.

Mladší žáci

FK Ml. Boleslav D – Jablonec 3:1
Domácí v prvním poločase prohrávali o gól, po změně stran nastal obrat. Po dvou brasnkách Zabilanského a jedné Koška se podařilo Boleslavi zvítězit. Poločas: 0:1.

FK Ml. Boleslav C – Vysočina Jihlava 1:4
Výsledek neodpovídá poměru sil na hřišti a prohra je pro domácí příliš krutá. Boleslav šla do vedení brankou Lukeše a další šance neproměnila. Naopak hsoté nejen vyrovnali, ale lacinými góly vysoko vyhráli.