Bělá B – Doubrava B 1:3 (0:1)

Hosté byli po celý zápas lepším týmem a to i přesto, že přijeli pouze s jedenáctkou hráčů v sestavě s hrajícím trenérem Jeníčkem. Doubrava byla fotbalovější a zaslouženě si odvezla z pod Bezdězu všechny tři body.
Již v prvním poločase šli hosté do vedení, když po půl minutě prostrčil Šimek míč do pokutového území Mikschlovi a ten se nezmýlil. Šancí bylo v prvním dějství více, ale brankově se ujala pouze tato.
Druhou půli zahájili domácí náporem, ale vydrželo jim to pouze deset minut. Pak je uzemnil nejlepší hráč zápasu Šimek, který se s přehledem uvolnil v šestnáctce a zvýšil náskok hostů. Ten vydržel v této výši pouze dvanáct minut – pak totiž Špringl hlavou přehodil gólmana Kaprase a bylo sníženo.
V 74. minutě však přišla odpověď. Dlouhý pas Lhotáka totiž přetavil ve svůj druhý gólový zápis Šimek. Taktickým výkonem pak dokázali hosté udržet skóre v nezměněném stavu až do konce.

Branky: 67. Špringl – 55. a 74. Simek, 30. Mikschl. Rozhodčí: Brodský. ŽK: 3:3. Diváci: 20. Rohy: 4:4. Hráč zápasu: Pavlíček – Šimek.
Bělá B: Verner – Řehořek (46. Hodovanec), Pavlíček, Aust, Husák – Jíra (81. Košťál), Klíma, Vnenk, Špringl – Umáčený, Knap.
Doubrava B: Kapras – Lhoták, Váňa, Koťátko, Kašpar – Jeníček, Chundela, Klouček, Vedral – Šimek, Mikschl.

PETR FENCL