V I. lize dorostu prohráli starší dorostenci v Ostravě těsně 2:3. Jejich mladší kolegové vezou z Baníku bod za remízu 2:2.

Liga staršího dorostu
Ostrava – Ml. Boleslav 3:2
Hosté zažili sportovní tragédii. V 88. minutě vedli v Ostravě 2:1, ale dvě branky v nastaveném čase nakonec znamenaly smolnou porážku 2:3.
Branky: Zbrožek, Dudka.

Liga mladšího dorostu
Ostrava – Ml. Boleslav 2:2
Hosté šli do vedení po brance Dragouna, ale domácí dokázali do poločasu vyrovnat. Když už zápas spěl do remízového konce, domácí vsítili opět v nasteveném čase branku na 2:1. Smolná prohra se neopakovala, protože Boleslav okamžitě odpověděla gólem Kašíka.
Branky: Dragoun, Kašík.

Divize starších žáku
Ml. Boleslav – St. Boleslav 0:3
Špatný výkon, především záložní řady měl vinu na prohře na domácím hřišti. Domácím se nedařilo uhlídat útočníka hostí Gabča, který vsítil tři branky.

Divize mladších žáků
Ml. Boleslav – St. Boleslav 4:1
Domácí dokázali svojí herní převahu vyjádřit i brankově. Nejprve se hlavou trefil Splídek a také Špringl. Na 3:0 zvyšoval Crha po individuální akci. Brankový účet uzavřel Saéz.
Branky: Splídek, Špringl, Crha, Saéz.

I.A třída žáků
Brandýs n/L. – Ml. Boleslav 4:0
Vedoucí tým tabulky rozhodl utkání už v prvním poločase.

Krajský přebor starších přípravek
Mladá Boleslav A - Ruprechtice 0:3
Mladá Boleslav A - Mnichovo Hradiště 12:1 - Pazderník 4, Poljak 2, Novák 2, Najman 2, Jeníček, Charvát

Mladá Boleslav B - Ruprechtice 0:3
Mladá Boleslav B - Mnichovo Hradiště 1:2 - Hrdlička

Krajský přebormladších přípravek
Jablonec A - Mladá BoleslavA 1:4 - Pazderník 2, Musil, Prokorát
Jablonec B - Mladá Boleslav A1:19 - Pazderník 5, Peterka 5, Jakubec 4, Somr 3, Stejskal, Poljak

JablonecA - Mladá Boleslav B 2:5 - Zákonov 3, Vavrovič, Grus
Jablonec B - Mladá Boleslav B 0:12 - Novák 4, Kalabis 3, Vávra 2, Zákonov 2, Grus

Ročník 2OOO
Česká Lípa A - Mladá Boleslav A 5:2 - Zmij, Salač
Česká Lípa B - Mladá Boleslav A 0:3 - Voháňka, Salač, Skuček

Česká Lípa A - Mladá Boleslav B 9:0
Česká Lípa B - Mladá Boleslav B 0:7 - Chaloupka 3, Hubáček 2, Strouhal, Rašovský