Fotbalový turnaj pořádaný ve fotbalových kruzím dobře známým Dušanem Bukvičkou měl skvělou sportovní úroveň.

Přestože, se jednalo o turnaj nejmenších fotbalistů narozených po roce 2001, byla k vidění řada pohledných fotbalových akcí a parádních gólů. Prestiž turnaje také zvedla účast hráčů pražské Sparty, kteří nakonec celý turnaj s přehledem vyhráli.

Mužstva byla rozdělena do dvou skupin a nejlépe se vedlo týmům Sparta Praha a Dolnobousovskému SK. Z druhých míst postoupili do finálové skupiny ještě Mnichovo Hradiště a Hrádek nad Nisou. Zbylých šest týmů hrálo o konečné umístění.

Finálovou skupinu s přehledem vyhrála pražská Sparta Praha, která za celý turnaj inkasovala pouze dvě branky a jen jednou remizovala. Druhou příčku vybojovali hráči DBSK a bronzové medaile získali hráči Hrádku.

Konečné pořadí: 1. Sparta Praha, 2. DBSK, 3. Hrádek, 4. MSK, 5. Jablonné, 6. Dobrovice, 7. Mimoň, 8. Doksy, 9. Nová Ves, 10. Sporting MB.
Nejlepší hráč: Martin Suchomel (Sparta Praha).
Nejlepší brankář: Lukáš Hercík (DBSK).
Nejlepší střelec: Adam Knobloch (MSK).

Všichni ocenění získali krásné trofeje a medaile. Turnaj bez potíží dořídilo tri rozhodčích Schrotr, Langer a Blaschke.