I. liga mladší dorost
Brno – Ml. Boleslav 3:0 (1:0). Domácí neproměňovali šance, a tak výsledek do poločasu byl pro hosty přijatelný. Po změně stran převaha Brna pokračovala a vstřelilo další dva góly.

Divize dorostu – starší
Ml. Boleslav – Olympia Hr. Králové 8:0 (4:0). Byla to hra kočky s myší a vítězstvím si domácí hráči zajistili vítězství v dorostencké skupině. Střelecky zazářil Zahustel, který vstřelil šest branek, po jedné přidali Semík a Synek.

Divize dorostu – mladší
Ml. Boleslav – Olympia Hr. Králové 3:1 (2:1). Hosté kladli houževnatý odpor a zejména jeho urostlí útočníci dělali domácí obraně problémy. Malík dostal Boleslav do vedení, ale Hradec dokázal vyrovnat. Do přestávky se však podruhé prosadil Malík, po změně stran pečetil vítězství domácích Klíma.

Žákovská liga – starší
Most – Ml. Boleslav 0:0. V předehrávce měli sice blíže k vítězství hosté, ale zklamali v koncovce. Zejména Čemus měl v úvodu poločasu velké příležitosti.
Ml. Boleslav – FC Hr. Králové 0:2 (0:2). Už v prvním poločase měli domácí čtyři stoprocentní šance, ale v koncovce selhal především Škréta. Naopak hosté potrestali dvě okénka v domácí obraně brankami. Převaha domácích pokračovala i ve druhé půli, ale Horákovi s Novákem se nepodařilo z vyložených příležitostí skórovat.

Žákovská liga – mladší
Most – Ml. Boleslav 0:4 (0:3). Hrálo se většinou na polovině domácích a hosté rozhodli o výhře již v první části. Branky: Lacek 2, Kubelka, Nedošetko.
Ml. Boleslav – FC Hr. Králové 0:0. V utkání celků z popředí tabulky se hrálo bojovně, ale u obou týmů panovala nervozita. Navíc chyběla přesná koncovka.

Divize žáků – starší
Olympia Hr. Králové – Ml. Boleslav 2:0 (0:0). Herní převahu měli v prvním poločase hosté, branka však nepadla. Fyzicky vyspělejší domácí prokázali ve druhém poločase větší důraz a fotbalovější hosté na body nedosáhli.