Mladá Boleslav/ Výsledky mládežnických družstev FK Mladá Boleslav.

9.6.2008

Ilustrační fotoFoto: Deník/Jaroslav Bílek

I. liga mladší dorost
Brno – Ml. Boleslav 3:0 (1:0). Domácí neproměňovali šance, a tak výsledek do poločasu byl pro hosty přijatelný. Po změně stran převaha Brna pokračovala a vstřelilo další dva góly.

Divize dorostu – starší
Ml. Boleslav – Olympia Hr. Králové 8:0 (4:0). Byla to hra kočky s myší a vítězstvím si domácí hráči zajistili vítězství v dorostencké skupině. Střelecky zazářil Zahustel, který vstřelil šest branek, po jedné přidali Semík a Synek.

Divize dorostu – mladší
Ml. Boleslav – Olympia Hr. Králové 3:1 (2:1). Hosté kladli houževnatý odpor a zejména jeho urostlí útočníci dělali domácí obraně problémy. Malík dostal Boleslav do vedení, ale Hradec dokázal vyrovnat. Do přestávky se však podruhé prosadil Malík, po změně stran pečetil vítězství domácích Klíma.

Žákovská liga – starší
Most – Ml. Boleslav 0:0. V předehrávce měli sice blíže k vítězství hosté, ale zklamali v koncovce. Zejména Čemus měl v úvodu poločasu velké příležitosti.
Ml. Boleslav – FC Hr. Králové 0:2 (0:2). Už v prvním poločase měli domácí čtyři stoprocentní šance, ale v koncovce selhal především Škréta. Naopak hosté potrestali dvě okénka v domácí obraně brankami. Převaha domácích pokračovala i ve druhé půli, ale Horákovi s Novákem se nepodařilo z vyložených příležitostí skórovat.

Žákovská liga – mladší
Most – Ml. Boleslav 0:4 (0:3). Hrálo se většinou na polovině domácích a hosté rozhodli o výhře již v první části. Branky: Lacek 2, Kubelka, Nedošetko.
Ml. Boleslav – FC Hr. Králové 0:0. V utkání celků z popředí tabulky se hrálo bojovně, ale u obou týmů panovala nervozita. Navíc chyběla přesná koncovka.

Divize žáků – starší
Olympia Hr. Králové – Ml. Boleslav 2:0 (0:0). Herní převahu měli v prvním poločase hosté, branka však nepadla. Fyzicky vyspělejší domácí prokázali ve druhém poločase větší důraz a fotbalovější hosté na body nedosáhli.

9.6.2008 VSTUP DO DISKUSE

Tipsport extraliga: BK Mladá Boleslav - HC Olomouc.
22

Hadí taktika přinesla dva body

Stan pro bezdomovce v Poplužním dvoře.

Vyhřívaný stan pomáhá lidem bez domova i letos

Ve středu v Deníku: prvňáčci z 5. ZŠ Dukelská, Mladá Boleslav

Už ve středu pokračuje ojedinělý seriál Deníku, v němž se představí všechny děti, které letos nastoupily poprvé do školy. Prohlédněte si jejich rozzářené tváře plné očekávání nových vzrušujících zážitků. Ve středu 22. listopadu pokračujeme fotkami usměvavých dětí z 5. ZŠ Dukelská, Mladá Boleslav.

Některé stromy budou muset ustoupit novému parku

Kosmonosy - Město plánuje úpravu prostoru mezi sídlištěm Pod Koupalištěm a Příčnou ulicí, kde by měl vzniknout nový park. Jeho podoba ale ještě není zcela známa. Konečný verdikt bude zpracován i na základě připomínek z veřejného projednávání záměru.

Kamion na parkovišti před obchoďákem? Občas se tam objeví

Střední Čechy – Nemilé překvapení čekalo v sobotu řidiče Jindřicha Koukala, když se chtěl s autem zastavit v berounské nákupní zóně u Litavky u dálnice D5. Musel se vyhýbat hned dvěma kamionům, s nimiž se setkal na parkovišti pro osobáky, a to navzdory hned dvěma zákazovým značkám. „Jeden stál přes spoustu parkovacích míst, druhý manévroval s popojížděním sem a tam, protože na dlouhé soupravy parkoviště není zkonstruováno,“ připomněl Koukal. S dodatkem, že dlažba určitě není přizpůsobena ani takhle těžkým vozidlům.