Kromě samotného předávání cen se pilo Rohozecké pivo, jedli voňavé řízky a diskutovalo nad aktuálními tématy nejen ligového, ale hlavně krajského a okresního fotbalu. Z pracovních důvodů bohužel chyběl celkový vítěz 35. půlročníku populární soutěže Boleslavského deníku Martin Řípa. Jemu pak sud od Pivovaru Rohozec předají spolusoutěžící Václav Lukeš a Petr Vít. Druhý jmenovaný se umístil nakonec na druhém místě se ztrátou tří bodů na Řípu. Třetí místo a také titul nejlépe tipující ženy v ročníku pak brala Marie Postránecká z Kropáčovy Vrutice.


Na vyhlášení pak nechyběl Roman Picek, který po podzimní prohrané sázce na celkové umístění se sporťákem Deníku Jardou Bílkem, oplácel na jaře stejnou mincí. Láhev karibského rumu si tak tentokrát odnesl z vyhlášení on. Do role hostesky se pak bravurně vtělil šéf středočeské divize Deníku a někdejší šéfredaktor toho boleslavského Jiří Macek. „Atmosféra byla tradičně skvělá. Probrali jsme nejen fotbalové záležitosti, ale s našimi čtenáři i řadu podnětů k samotným novinám,“ řekl po skončení akce, která se tradičně díky plodné diskuzi notně protáhla, Macek.

On sám přislíbil, že se od dalšího jarního ročníku do tipování také sám zapojí: „Vím, že kluci z redakce hrají mimo soutěž. Martin Weiss skončil dokonce na čtvrtém místě. Od příští sezony se zapojím také!“ Právě redaktor zpravodajství Martin Weiss byl největším překvapením jarní Tip ligy.

„Přiznám se, že jsem ještě v životě žádný fotbalový zápas na vlastní oči neviděl. A moje taktika? Nesázím nikdy na béčka. A když jdou proti sobě dvě vesnice, tak vsadím podle toho, v jaké znám víc fotbalistů. A když neznám žádného, tak vsadím na tu, která je větší,“ prozradil Weiss s úsměvem taktiku, která ho dovedla až na čtvrté místo mezi více jak dvěma stovkami tipérů.