Luštěnice – Jesenice 4:1 (1:1)
Domácí vstoupili do zápasu se soupeřem, čekajícím na první výhru, zakřiknutě. Brzy prohrávali a dlouho se nemohli k ničemu dostat, správný rytmus ale chytili včas a výsledkem bylo jejich třígólové vítězství.
Jesenická Slavia i z důsledně obranného postavení dokázala udeřit, Albův centr poslal hlavou do růžku Opelka. Luštěnice se neprosazovaly navzdory slušné porci standardek, až jim pomohla chyba soupeře.
Špatný odkop zachytil mladý Lada, okamžitě si to namířil na bránu a obstřelil gólmana Jeřábka – 1:1. Na střely na bránu to v té chvíli bylo také 1:1, až pak Řezáč vyškrábl nebezpečnou přízemní střelu jesenického Tichého.
Druhý poločas už byl jasnou záležitostí domácích. Kopa nejdříve z malého vápna hlavičkoval těsně nad, ale v 52. minutě už tečoval Ladovu přízemní střelu k tyči – 2:1.
Zápas byl dál jen otázkou skóre. Staronová posila z Benátek Michal Korec hlavou i Pavlíček křížnou střelou těsně minuli, Korcův přímák Jeřábek vyboxoval zpod břevna na roh. Až v 69. minutě si na trestný kop Josefa Hůlky naběhl Pavlíček, jeho zakončení Jeřábek ještě vyškrábl, ale Jaroslav Kopa si zblízka připsal snadno druhou trefu do prázdné brány. Tři minuty nato napnul síť ještě krásnou střelou z dálky Korec.
Branky: 52. a 69. Kopa, 37. Lada, 72. Korec – 13. Opelka. Rozhodčí: Kinčl. ŽK: 3:2. Diváci: 88. Střely na bránu: 8:3. Rohy: 7:1.
Luštěnice: Řezáč – Archman (46. Jakubův), Pavlíček, M. Hůlka, T. Hrdlička – Lada (84. R. Hrdlička), Sabol, J. Hůlka, Kučera – Kopa, Korec. ⋌(jed)

Zeleneč – Horky 1:1 (0:0)
Hosté zahrozili hned v první minutě, kdy aktivní Aleš Kohout vysunul přesným pasem za obranu domácích Zelinku, který postupoval sám na gólmana, ale bohužel mířil v jasné šanci pouze do něho.
Hosté byli i nadále aktivnější. Ve 20 minutě si narazil Kohout mladší s Cimrmanem a postupoval z boku do velkého vápna. Místo toho aby zakončil střelou, hledal přihrávkou spoluhráče ve vápně. Tím se zbavil šance na přímé ohrožení branky. Za chvíli ho napodobil i Žižka a hostujícímu trenérovi přibyly další vrásky na čele. A když si ani tečovaná Kohoutova střela z přímého kopu nenašla místo v šibenici domácí branky šlo se do kabin za stavu 0:0.
Po důrazném pohovoru však nedošlo na hřišti ke zlepšenému výkonu. Toho začali využívat stále více domácí, kteří do té doby mysleli spíše na obranu. Začali podnikat protiútoky a jeden z nich v 69. minutě dokázali proměnit ve vedoucí branku.
Pak se zastřeloval Cepka, který jen o vlásek minul tyč domácí branky. Stejnou tyč minul i hlavičkující Lukáš. Obě šance doslova volaly po gólu. Už se zdálo, že si domácí udrží druhé vítězství v soutěži, ale to odmítl Zelinka, který v nastavení po centru Cepky dokázal ke vzdálenější tyči úspěšně zakončit, a získat tak pro svůj tým cenný bod ze soupeřova pažitu.
Branky: 69. Turek – 90. Zelinka.
Horky: A. Malík – Cimrman (63. Váňa), Hucek, Mrvík, Král – Hrdina, Žižka, Lukáš, A. Kohout (75. Vízek), V. Kohout (45. Cepka) – Zelinka. ⋌(sol)

MSK – Čáslav B 2:0 (0:0)
Branky: Lakatoš, Radačovský.

Dobrovice B – Dl. Lhota 2:1 (2:1)
Branky: Vladyka, Boško – Novotný.