VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbal, jarní los divize, skupina B

Střední Čechy - Jarní los divize, skupina B, sezona 2009/2010.

13.3.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Deník/Pavel Slavíček

16. kolo – 14. března v 14:30
Admira Praha – Vilémov (10:15), Chomutov – Chodov (SO 10:15), Most B – Český Brod (10:15), Sokolov B – Teplice B, Čelákovice – Př. Kopanina (SO 10:15), Kladno B – Brozany (SO 10:15), Děčín – Litvínov, Jirny – Rakovník (SO 11:00).

17. kolo – 21. března v 15:00
Jirny – Admira Praha (SO 11:00), Rakovník – Děčín, Litvínov – Kladno B, Brozany – Čelákovice, Př. Kopanina – Sokolov B (SO), Teplice B – Most B (SO 10:15), Český Brod – Chomutov (SO), Chodov – Vilémov (13:00).

18. kolo – 28. března v 15:00
Admira Praha – Chodov (10:15), Vilémov – Český Brod (SO), Chomutov – Teplice B (SO 10:15), Most B – Př. Kopanina (10:15), Sokolov B – Brozany, Čelákovice – Litvínov, Kladno B – Rakovník (SO 10:15), Děčín – Jirny.

19. kolo – 4. dubna v 16:30
Děčín – Admira Praha, Jirny – Kladno B (SO 11:00), Rakovník – Čelákovice, Litvínov – Sokolov (SO 10:15), Brozany – Most B, Př. Kopanina – Chomutov (SO), Teplice B – Vilémov (10:15), Český Brod – Chodov (SO).

20. kolo – 11. dubna v 16:30
Admira Praha – Český Brod (10:15), Chodov – Teplice B (SO), Vilémov – Př. Kopanina (SO), Chomutov – Brozany (SO 10:15), Most B – Litvínov (10:15), Sokolov B – Rakovník, Čelákovice – Jirny (SO 10:15), Kladno B – Děčín (SO 10:15).

21. kolo – 18. dubna v 17:00
Kladno B – Admira Praha (SO 10:15), Děčín – Čelákovice, Jirny – Sokolov B (SO 11:00), Rakovník – Most B, Litvínov – Chomutov (SO), Brozany – Vilémov, Př. Kopanina – Chodov (SO), Teplice B – Český Brod (10:15).

22. kolo – 25. dubna v 17:00
Admira Praha – Teplice B (10:15), Český Brod – Př. Kopanina (SO), Chodov – Brozany (SO), Vilémov – Litvínov (SO), Chomutov – Rakovník (SO 10:15), Most B – Jirny (10:15), Sokolov B – Děčín, Čelákovice – Kladno B (SO 10:15).

23. kolo – 2. května v 17:00
Čelákovice – Admira Praha (SO 10:15), Kladno B – Sokolov B (SO 10:15), Děčín – Most B, Jirny – Chomutov (SO 11:00), Rakovník – Vilémov, Litvínov – Chodov (SO), Brozany – Český Brod, Př. Kopanina – Teplice B (SO).

24. kolo – 9. května v 17:00
Admira Praha – Př. Kopanina (10:15), Teplice B – Brozany (SO10:15), Český Brod – Litvínov (SO), Chodov – Rakovník (SO), Vilémov – Jirny (SO), Chomutov – Děčín (SO 10:15), Most B – Kladno B (10:15), Sokolov B – Čelákovice.

25. kolo – 16. května v 17:00
Sokolov B – Admira Praha, Čelákovice –Most B (SO 10:15), Kladno B – Chomutov (SO 10:15), Děčín – Vilémov, Jirny – Chodov (SO 11:00), Rakovník – Český Brod, Litvínov – Teplice B (SO), Brozany – Př. Kopanina.

26. kolo – 23. května v 17:00
Admira Praha – Brozany (10:15), Př. Kopanina – Litvínov (SO), Teplice B – Rakovník (SO 10:15), Český Brod – Jirny (SO), Chodov – Děčín (SO), Vilémov – Kladno B (SO), Chomutov – Čelákovice (SO 10:15), Most B – Sokolov B (10:15).

27. kolo – 30. května v 17:00
Most B – Admira Praha (10:15), Sokolov B – Chomutov, Čelákovice – Vilémov (SO 10:15), Kladno B – Chodov (SO 10:15), Děčín – Český Brod, Jirny – Teplice B, Rakovník – Př. Kopanina, Litvínov – Brozany (SO 10:15).

28. kolo – 6. června v 17:00
Admira Praha – Litvínov (10:15), Brozany – Rakovník, Př. Kopanina – Jirny (SO), Teplice B – Děčín (SO 10:15), Český Brod – Kladno B (SO), Chodov – Čelákovice (SO), Vilémov – Sokolov B (SI), Chomutov – Most B (SO 10:15).

29. kolo – 13. června v 17:00
Chomutov – Admira Praha (SO 10:15), Most B – Vilémov (10:15), Sokolov B – Chodov, Čelákovice – Český Brod (SO 10:15), Kladno B – Teplice B (SO 10:15), Děčín – Př. Kopanina, Jirny – Brozany, Rakovník – Litvínov.

30. kolo – 20. června v 17:00
Admira Praha – Rakovník (10:15), Litvínov – Jirny (SO 10:15), Brozany – Děčín, Př. Kopanina – Kladno B (SO), Teplice B – Čelákovice (SO 10:15), Český Brod – Sokolov B (SO), Chodov – Most B (SO), Vilémov – Chomutov (SO).

Autor: Vlastimil Dudáček

13.3.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Mladoboleslavský Lukáš Pabiška (vpravo) v gólově divokém utkání s Plzní (7:6 po SN).

Pabišku štval mizerný úvod, radu na zlepšení ale nezná

Pražský okruh.

Na dostavbu Pražského okruhu ministerstvo kývlo

Výborný si veze z Boleslavi tři body

Mladá Boleslav /FOTO/ – Začali ve stejném čase jako fotbalisté na Dukle a dopadli úplně shodně. Také hokejisté Mladé Boleslavi měli v pátek v 17:30 zatměno, duel se Spartou začali zoufale a pak už jim dobrý výkon nebyl moc platný – soupeř vedený Františkem Výborným vyhrál ve ŠKO-Energo Areně 4:1.

Strašidelný úvod, bez nemocného kouče Uhrina schytala Boleslav debakl

Praha /FOTOGALERIE/ – Kritický čas: 17:30 – 17:35. Právě v něm, hned v samotném úvodu střetnutí, ztratili fotbalisté Mladé Boleslavi reálnou šanci na body z pražské Julisky. Sice se ještě naděje na úspěch lehce dotkli, ale nakonec domácí Dukle podlehli 1:4. V tabulce HET ligy je tak soupeř přeskočil.

Rezervní týmy prožily nechutný závěr podzimu

Střední Čechy – Pořádně hořkou pachuť měl závěr podzimu pro rezervní týmy Dobrovice a Mnichovohradišťského SK v krajské I. B třídě. 

AKTUALIZOVÁNO

S kabelkou žena přišla o desítky tisíc korun

Jesenice – Jako varování pro čas předvánočního shonu může posloužit krádež s velmi nemilými následky, jíž se od čtvrtka zabývají policisté z Prahy-venkov: Jih.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT