Libiš - Benátky 2:1

V utkání fotbalového krajského přeboru se páté Benátky i bez svého nejlepšího střelce Voljanského ujaly už v první minutě vedení. Domácí však ještě do přestávky vývoj otočili, když se dvakrát z pokutového kopu nemýlil Válek.

Ve druhém poločase už branka nepadla. Libiš prodloužila svou vítěznou sérii na osm zápasů a zůstane i po 9. dějství v čele přeboru.

Branky: 18. a 36. Válek oba z PK - 1. Hrechko. Rozhodčí: Berovič. Žluté karty: Máj, Trojan, M. Novák - Kalíšek, Majzlan, Hrechko, Lacina. Diváci: 180. Poločas: 2:1.

Libiš: Lomský - Werner, Kabyl ml., Máj, Marek - Špička, Kucler (46. Trojan), Martin Novák, Škorvánek - Jirásek, Válek (79. Pochman).

Benátky: Majzlan - Lacina, Korejza, Hrouda, Kalíšek, Kopa, Karásek, Záblacký (66. D. Novák), Bejda (70. Dytrt), Hrechko, Vajgl (59. Sabol).