Dlouhá Lhota – Kosořice 3:1

Fotbalové derby I. B třídy bylo pikantní tím, že se střetl druhý celek tabulky se čtvrtým.

Domácí měli povedenější začátek. V deváté minutě si to středem hřiště namířil Limr a parádní ranou otevřel skóre. Hra se poté odvíjela uprostřed hřiště bez náznaku šance. Domácí, působící fotbalovějším dojmem, tak z jedné šance drželi hubené vedení.

Druhý poločas začal dobře pro kosořický tým, který po centru Kiceluka na hranici vápna a umístěné střele Sabola srovnal krok. Ovšem remízový stav trval pouhé tři minuty. Po rohovém kopu číhal na zadní tyči Zdobinský a hlavou vrátil Dlouhé Lhotě vedení. Na druhé straně domácí gólman Binder kromě
vyrovnávací trefy neměl příliš práce. Za zmínku stojí pouze narážečka Sabola s Kicelukem, ale i s touto střelou si Binder poradil.

V 75. minutě se do střelecké pozice dostal opět Limr a Dufek výborným zákrokem vytěsnil míč nad branku. S přibývajícím časem hosté vrhli vše do útoku a pro dlouholhotské se otvírala okénka v soupeřově obraně.

V 80. minutě skončil dravý průnik Novotného těsně vedle, o pět minut později však Vizingr přihrál na hranici vápna Šolcovi, po jehož technické ráně se kosořický brankář natahoval marně – 3:1.

Branky: 9. Limr, 54. Zdobinský, 87. Šolc - 51. Sabol.