Dlouhá Lhota – Klecany 1:1 (1:0)

Fotbalisté Dlouhé Lhoty v souboji nováčků krajského přeboru 70 minut vedli, získali však jen bodík. Úvod byl v jejich podání výborný, bývalý sparťan Radek Mynář převzal přihrávku ve středu hřiště a umístěnou střelou skóroval už ve 4. minutě. Zároveň si ovšem při gólové střele natáhl stehenní sval a po pár minutách marných pokusů o rozklusání musel střídat.
Klecany pak vyvinuly místy až drtivý nápor, kopaly spoustu rohů, naštěstí pro Lhotu svištěly jejich střely těsně kolem Charvátovy brány. V největší šanci ve 35. minutě selhal Chalupa, ze dvou metrů netrefil prázdnou svatyni. Domácí se z pasivity vymanili ve 41. minutě, kdy po Krouského centru Horákovu umístěnou hlavičku zázračně na čáře odvrátil ukrajinský brankář Kelemen. Vyznamenal se ale i Charvát, který vzápětí vyrazil samostatný nájezd Rybeckého.
Po přestávce Dlouhá Lhota převzala iniciativu, jenže Krouský dvakrát místo zakončení sám před brankářem kličkoval a vytlačil se z ideálního úhlu. Trest přišel v 74. minutě, Loskotův nákop lehce lízl hlavou střídající Přibáň a Charvát na míč nedosáhl – 1:1.
V závěru mohli urvat výhru oba soupeři, Limrův centr však poslal Sháněl hlavičkou těsně vedle a stejně se vedlo na opačné straně i Hebnarovi.
Branky: 4. Mynář – 74. Přibáň. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: Koubek, Krouský – Smíšek. Diváci: 126. Střely na bránu: 5:4. Rohy: 3:11.
Lhota: Charvát – Rambousek, Koubek, Šolc, Mulač – Novotný (66. Sháněl), Horák, Mynář (14. Kašík, 84. Holánek), Krouský – Kořínek, Limr.

Tatran Rakovník – Benátky 1:0 (1:0)

Po vítězství nad silnými Dobřichovicemi a Novou Vsí pod Pleší zajížděli benátečtí fotbalisté s cílem opět přivést nějaký ten bod na hřiště dalšího předního týmu přeborové tabulky Tatranu Rakovník. V Rakovníku měli Benátečtí zápornou bilanci, vždyť ze dvou předchozích zápasů nedokázali odtud dovést ani bod se skóre 2:6. Bez bodu se vraceli i tentokrát. I když by se bez nadsázky dalo říct, že k němu měli hodně blízko. Tatranu stačila na výhru 1:0 jediná branka z úvodu zápasu.
Již v 5. minutě se mohli domácí příznivci radovat. Nepřesný výkop hostujícího gólmana Procházky zachytil Pucholt, který posunul míč nad Servuse, od kterého balon putoval na nabíhajícího Petra Kučeru, jenž podél vybíhajícího gólmana hostí rozvlnil síť.
Branka: 5. P. Kučera. Rozhodčí: Richtár. ŽK: 1:1. Diváci: 130.
Benátky: Procházka – Rosenkranz, Jakubec, Karásek, Horák – Jiránek, Smetana, Třasák, Novotný (89. Fingerhut) – Martin Korec (79. Hrdlička), Šimek (46. Michal Korec).