Dl. Lhota – Vysoká 3:1

Nováček fotbalové I. B třídy po dvou prohrách zabral na domácí půdě. V utkání s Vysokou měli domácí raketový nástup. Už ve 30. vteřině předložil Pavel Jansík přihrávku kanonýru Limrovi a ten nazaváhal – 1:0.

Jenže za minutu bylo vyrovnáno, když Tomáš Skopka z otočky nedal brankáři Pokornému šanci – 1:1.

Domácí šli znovu do vedení ve 35. minutě, kdy Kunstův centr usměrnil hlavou do branky Vysoké Šolc.

Druhý poločas byl herně vyrovnaný a branka padla jediná. Hostující obraně utekl Limr a své sólo bezpečně proměnil. To už hrála Lhota v přesile po vyloučení Vavreka po druhé žluté kartě. V závěru utkání se síly vyrovnaly, když byl vyloučen domácí Sedlák. Ke změně skóre však už příležitosti nebyly.

Branky: 1. a 78. Limr, 35. Šolc – 2. T. Skopka. Rozhodčí: Pudil. ŽK: 3:3. ČK: 86. Sedlák – 73. Vavrek. Diváci: 100. Poločas: 2:1.

Dlouhá Lhota: Pokorný – Jenč, Zdobinský, Dubický, Jan Javůrek (70. Jindřich Novotný) – Zelba (68. Sedlák), Šolc, Jan Novotný, Limr – Pavel Jansík, Kunst.

Vysoká: Jan Finkous – Tichota, Možný (80. Maryška), Štěpánek, Martin Skopka – Vavrek, Nový (46. Fidrant), Řízek (74. Štauber), Brejša – Tomáš Skopka, René Finkous.