Ve šlágru III. třídy doma béčko Dolnobousovského SK zaskočilo Doubravu a po výhře 3:0 si také udrželo plný počet bodů, stejně jako vedoucí Řepov. Ve spanilé jízdě B skupinou pokračuje nováček z Rejšic, jenž má po třech kolech skóre 20:1. Bodově s ním drží krok ještě fotbalisté Strašnova a Chotětova.

III. TŘÍDA SK. A

Řepov – Sporting 5:2 (3:0)
Domácí na svého soupeře vlétli. Už ve druhé minutě šli do vedení a pohodlný náskok si vypracovali už do přestávky. Hosté ještě dokázali snížit, ale Řepov dvěma rychlými góly definitivně zlomil jejich odpor.
Branky: 2. Rambousek, 18. Štecha, 29. Vaněk, 71. Heřmánek, 72. Bonomo – 35. Křiváček, 90. J. Bílek. Rozhodčí: Dragoun. ŽK: 5:2. Diváci: 100. Hráč zápasu: Vaněk – Křepelka.

SKP MB – Čistá 0:3 (0:1)
Fotbalisté Sportovního Klubu Policie zažívají hororový vstup do letošní sezony. Ve třech kolech nedokázali získat ani jeden bod. Nedělní porážka 0:3 od Čisté se rozhodně nečekala.
Hosté však vstoupili do zápasu mnohem lépe a již po sedmi minutách hry otevřel skóre hlavou po rohovém kopu Horáček. I ve zbytku poločasu měli hosté herní převahu, kterou dokázali vyjádřit pouze v poměru rohů (1:6).
Domácí začali druhou půli náporem, měli i šance, ale góly dávali v neděli jen hosté, i když šance Řípy či Kováče po brance doslova volaly. Ale udeřilo na druhé straně. V 75. minutě se trefil neomylně Tůma. Domácí sice poslali na hřiště mladou krev, ale vedení už hosté zkušeně udrželi. Navíc se v poslední minutě ještě dokázal prosadit Tarasjuk.
Branky: 7. Horáček, 75. Tůma, 90. Tarasjuk. Rozhodčí: Khol. ŽK: 3:1. Rohy: 8:6. Diváci: 30. Hráč zápasu: Tůma – Žahourek.
SKP: Maňas – Zajíček (80. Zavřel), Scheufler (74. Holík), Hadváb, Martínek – Čadil (77. Švandera), Prokhorov, Kováč (58. Zemenčík), Tomš – Řípa (65. Ditrich), Žahourek.
Čistá: Puskajler – Hlobal, Prokůpek, Verner, Herčík – Tošovský, Tůma (88. Tarasjuk), Pešán (70. Kuntoš), Tyšler – Novák, Horáček.

Obruby – Ledce 2:3 (1:1)
Hosté prvních třicet minut dominovali, ale z mnoha vyložených šancí vytěžili pouze jediný gól, načež přišel trest, když se před pauzou z trestného kopu krásně trefil Zdražil. Po pauze domácí hru vyrovnali a šli dokonce do vedení. Hosté však znovu zabrali a dvěma góly strhli vedení na svou stranu, na což už domácí neměli síly zareagovat, a tak tři body putují asi zaslouženě do Ledec.
Branky: Zdražil 2 – Kamler, J. Fuksa, Barančok. Diváci: 40. Hráč zápasu: Zdražil – Barančok.

Jivina – Klášter 2:2
DBSK B – Doubrava 3:0
Bakov B – Březno 2:1

III. TŘÍDA SK. B

Jabkenice – Strašnov 0:5 (0:2)
Hosté byli v zápase lepším týmem a zaslouženě si odvezli tři body. Domácí měli nástup do druhého poločasu, ale vše zlomila penalta v 69. minutě. Pak už hřiště patřilo jen hostům.
Branky: 23., 69. a 80. Řehák, 22. Rychtera, 89. Krejčík. Rozhodčí: Mucek. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Hráč zápasu: Tondr – Řehák.

Skalsko – Chotětov 1:3 (0:0)
První poločas přinesl vyrovnané skóre, i když domácí měli mírnou herní převahu. Hosté ve druhé půli opanovali střed hřiště a dávali i góly.
Branky: 87. Vocásek – 56. Pečenka, 65. Vaňousek, 77. Kern. Rozhodčí: Nejedlo. ŽK: 3:3. Diváci: 70. Hráč zápasu: Vele – Kern.

Kochánky – Struhy 0:0
Ve vyrovnaném zápase měli hosté více brankových příležitostí, ale v domácí brance stál výborný brankář Cieleský. Oba celky byly po zápase s bodem spokojeny, ne tak diváci, kteří se nedočkali gólu.
Rozhodčí: Grešo. ŽK: 0:0. Diváci: 60. Hráč zápasu: Cielecký – Michal.

Nemyslovice – Rejšice B 0:6
Žerčice – Horky B 0:5
Krnsko B – Zdětín 1:3