I. liga

OS Kovo Škoda - Zetka 0:4
Čtvrteční zápas provázel silný déšť. Suverénní Zetka skórovala hned v úvodu a svůj náskok přiživila postupně třemi brankami.
Branky: Jakubčo 2, Mikšovský 2. Poločas: 0:1.

Rachota Benátky - Automaster 6:2
Benátky si otevřely střelnici a odnesl to Automaster. Rachota rozhodla o výhře již v prvním poločase. Střelecky se dařilo autorovi tří branek Roudnickému.
Branky: Roudnický 3, Prskavec, Spanilý, Jakubův - Zita 2. Poločas: 4:0.

České dráhy - MaRe 3:1
Po nerozhodném poločase rozhodly Dráhy o výhře po změně stran. MaRe se snažilo, ale na body to tentokrát nestačilo.
Branky: Jurošek 2, Plechatý - Nečesaný. Poločas: 1:1.

Faurecia - Štika 2:0
Faurecia po dvou porážkách opět zabrala. Nvíc dokázala proti Štice udržet čisté konto.
Branky: Šolc, Hrouda. Poločas: 0:0.

II. liga

Hubert-KuHo - Učiliště Škoda 3:3
V souboji dvou lídrů vedli domácí již 2:0, ale nakonec byli rádi za vyrřenou remízu v závěru zápasu.
Branky: Korec 3 - Helich, Horák, Bázler. Poločas: 2:1.

Simon - Heso Nepřevázka 2:2
Do role remízového krále se pasoval Simon, pro nějž to byla již třtí remíza. Naopak Heso se již tlačí na čelo tabulky.
Branky: Hrdý, Ouředník - Obrázek, J. Faix. Poločas: 1:1.

Démon Doubravička - Policie MB 1:3
Domácí mohou děkovat brankáři, že výsledek nebyl ještě výraznější. Hosté se výhrou vyhoupli na druhé místo v tabulce II. ligy.
Branky: Kubánek - Šlapáček, Šafář, Hájek. Poločas: 0:2.

Proclima Dolní Bousov - Ško-Energo 4:3
Vyrovnané utkání, ve kterém bylo k vidění sedm branek. Hosté se nedokázali v závěru gólově dotáhnout na Bousovské.
Branky: Muška 2, Kosina, Dajč - V. Vízek 2, Dlask. Poločas: 2:2.