V první lize došlo ke dvěma překvapením. Faurecia nestačila na benáteckou Rachotu a Zetka hladce rozdrtila České dráhy 6:0. Ve II. lize byla upřena pozornost na utkání dvou favoritů. Učiliště Škoda v něm porazilo Proclimu Dolní Bousov 4:2.

I. liga

Zetka - České dráhy 6:0
Zetka ve svém druhém utkání jasně přehrála, v loňském roce výborné, mužstvo Českých drah. Nejlépe zahráli Jakubčo a Kamenický.
Branky: Jakubčko 2, Kamenický 2, M. Výda, Macura. Poločas: 3:0

Faurecia - Rachota Benátky 2:3
V Rejšicích se Faurecii vůbec nedařilo a navíc byla oslabena o několik klíčových hráčů. Za hosty se blýsknul dvěma góly Burgár. Rachota Benátky se zlepšila po první prohře s Českými drahami a naznačila, že letos může potrápit favority.
Branky: Hrouda, Rys - Burgár 2, Jakubův. Poločas: 1:2

Štika - OS Kovo Škoda 2:2
V Jabkenicích se bojovalo o každý míč. Utkání nakonec skončilo spravedlivou remízou. Obě mužstva podala obětavý výkon. V týmu domácích by nejlepší Antl, za hosty se činil především Bauer. Štika je prozatimním remízovým králem soutěže, když obě její utkání skončila nerozhodně.
Branky: Konečný, Antl - Bauer, Kohnhäuser. Poločas: 2:2

MaRe - Automaster 1:0
Utkání chudé na góly rozhodla letní posila domácích Holan, který do MaRe přestoupil ze zrušeného týmu Geodezie.
Branka: Holan. Poločas: 0:0

Po dvou kolech se na čele usadila favorizovná Zetka, druhá je Rachota Benátky a třetí se stejným počtem bodů České dráhy.

II. liga

Heso Nepřevázka - Policie MB 1:3
Hosté se v Nepřevázce představili ve skvělé formě a do poločasu si vytvořili dvoubrankové vedení. Domácí se po přestávce zlepšili, ale nedařilo se jim střelecky. Za úspěchem hostí stojí především výkony útočníka Loskoty a jistého brankáře Zmrhala.
Branky: V. Faix - Loskot 2, Vrbata

Hubert-Kuho - Démon Doubravička 2:0
Hráči Démonu se oproti prvnímu utkání viditelně zlepšili a obě branky inkasovali až ve druhém poločase. Domácí podali ve druhé části hry velmi dobrý výkon. Zachytal jim brankář Bílek, skvěle hráli také Repš s Hůlkou.
Branky: Hlaváč, Hůlka. Poločas 0:0

ŠkoEnergo - Simon 0:0
Vyrovnané utkání nakonec skončilo spravedlivou bezbrankovou remízou. Střelci neměli dobrou mušku a vyznamenali se oba brankáři.

Učiliště Škoda - Proclima Dolní Bousov 4:2
Ve čtrtečním dohrávaném utkání se radovali domácí hráči Učiliště. Domácí se dostali do vedení v prvním poločase a ve druhé části hry svůj náskok postupně zvyšovali.
Branky: Horák 2, Dlouhý, Simon - Kysela, Boček. Poločas: 2:1.