V předposledním kole fotbalové Ligy Boleslavského deníku se hrálo klíčové utkání mezi Zetkou a OS Kovo. Za řízení bývalého prvoligového rozhodčího Pavlína Jirků vyhrála Zetka nejtěsnějším poměrem 1:0 a před posledním kolem má tak k zisku titulu velice blízko.

Ve II. lize bylo tahákem kola utkání Učiliště Škoda – ŠkoEnergo, které skončilo přesvědčivým vítězstvím domácích.

Poslední kolo Ligy Boleslavského deníku se hraje v pondělí 12. října.

I. liga

Zetka – OS Kovo Škoda 1:0
V bojovném utkání o první místo v tabulce rozhodl svou brankou o vítězství domácích Jakubčo. Poločas: 0:0

Štika – Faurecia 0:5
Nečekaně vysojké vítězství hostů, kteří se takřka celou soutěž trápili. Faurecii zahrál velmi dobře Hrouda, na druhé straně domácí notně zklamali a o výhře hostů se rozhodlo už v prvním poločase. Branky: Hrouda 4, Novák. Poločas: 0:3.

Lamad – MaRe 2:2
Utkání skončilo spravedlivou remízou. U domácích byli nejlepší Jurošek a Balák, u hostů se líbili Kovačevič a Žahourek. Branky: Jurošek, Balák – Kovačevič, Žahourek. Poločas: 1:1.

II. liga

Automaster – Hubert KuHo 2:4
Hosté prokázali v závěru soutěže dobrou formu. Branky: Postránecký, Svozil – Bartoš 2, Plintovič, Vaněk.

Policie MB – Nepřevázka 3:0
Domácím se povedl první poločas, ve kterém rozhodli. Dařilo se zejména Šlapáčkovi a Nagymu, hosté nepředvedli obvyklý výkon. Branky: Nagy 2, Šlapáček. Poločas: 2:0.

Simon – Dol. Bousov 3:3
Domácím zlepšeným výkonem ve druhém poločase dosáhli na remízu. Hosté se ani získaným bodem neodpoutali z posledního místa. Branky: Hrubý, Hoďák, Švarc – Dušek 2, Dajč. Poločas: 0:1.

Učiliště Škoda – ŠkoEnergo 4:1
Po nerozhodném poločase měli domácí mohutný závěr, když hostům došly síly. Zahosty byl nucen nastoupit i vedoucí mužstva Miroslav Krýbl. Branky: Mulač 2, Bázler, Horák – Janata. Poločas: 1:1.