Čejetice – Krnsko 4:2 (2:0)
Bojovný zápas dobré úrovně přinesl nakonec šest branek. Čtyři z nich dal domácí tým, který měl po většinu zápasu mírnou převahu. Domácí vedli už 4:0 a byli pánem na hřišti, pak ale přišly dva góly hostů a těch najednou bylo celé hřišti. Domácí se v poslední dvacetiminutovce v podstatě jenom bránili, ale svůj náskok už dokázali udržet.
Čejetice měly skvělý vstup do utkání , při střelecké chuti byl hlavně hbitý Jaroš, ale první gól padl až ve 36. minutě a jejím střelcem byl nakonec určen Malák. Ještě do poločasu stačil zvýšit na 2:0 Kůtek, kdy jeho střele pomohla do branky teč hostujícího obránce.
Druhý poločas začal tak, jak první skončil. Převahou domácích a také jejich brankami. Po rohu Kůtka zvýšil na 3:0 Tlášek a v 59. minutě to byl znovu brilantní technik Kůtek, kdo přidal další domácí gól. Už to vypadalo na debakl hostů, ti se však dokázali zázračně zmátořit. V 62. snížil Mráček a pak přišel jejich tlak. Po hříchu však druhá branka přišla až v samotném závěru zápasu, kdy už s ním nešlo mnoho udělat.
Branky: 44. a 59. Kůtek, 35. Malák, 51. Tlášek – 62. Mráček, 82. Soumar. Rozhodčí: Kožej. ŽK: 1:2. Rohy: 7:5. Diváci: 40. Hráč zápasu: Malák – Soumar.
Čejetice: Beran – Šlechta, Vránek, Havelka, Průcha – Šimáček, Brož (89. Bartoš), Kůtek, Tlášek – Malák, Jaroš.
Krnsko: Dufek – Tomášek, M. Hötzel, Mráček, P. Šotka – J. Hötzel, Archman, Firický (86. Čadil), T. Hötzel (59. Hofman) – Soumar, D. Šotka (53. Losík).

Kosmonosy – Kosořice 0:1 (0:0)
V nezáživné první půli byli hosté výrazně lepší a jen díky výbornému výkonu domácího brankáře Splídka se šlo do kabin za bezbrankového stavu. Po přestávce nastoupili kosmonoští odhodláni svou zlepšenou hrou strhnout vítězství na svoji stranu, ale byli to paradoxně hosté, kteří se po hrubé chybě domácí stoperské dvojice, ujali vedení. A ač měli Kosmonosy převahu ve středu pole, nepovedlo se jim do konce zápasu vyrovnat. Za dvou vyložených šancí Krause a Šimíčka vytěžili pouze rohové kopy.
Branka: 53. Machač. Rozhodčí: Chrastina. ŽK: 0:1. Diváci: 45. Hráč zápasu: Splídek – Abelovský.
Kosmonosy: Hošťálek – Michalec, Pavlousek, Brodský, Fanta (78. Kopal) – Bažant (63. Siřínek), Kraus, Pavelka Žďánský (78. Podzimek) – Došlý, Šimáček.
Kosořice: Abelovský – Štecher, Pára, Batala (46. Sedláček), Adámek (86. Tříska) – Kraus, Maška, Niklfeld, Malík (89. Kučera) – Grus (64. Fingerhut), Machač. 

Akuma – Řepov 3:0 (2:0)
Domácí v poklidu přehráli Řepov. Hosté se po zápase zlobili na rozhodčího kvůli neodpískané penaltě.
Branky: 14. Skramužský, 40. Bernat, 60. Dubský. Rozhodčí: Švarc. ŽK: 1:0. Diváci: 120. Hráč zápasu: Skramužský – Gereg.

Březno – Kněžmost 0:2 (0:2)
Domácí měli šance z kraje zápasu, ale gól dali hosté. Březno proti favoritovi předvedlo nejlepší výkon jara, přesto to ale na body nestačilo.
Branky: 17. J. Beran, 24. Kastner. Rozhodčí: Skřivánková. ŽK: 4:2. Diváci: 80. Hráč zápasu: Beneš – J. Beran.

Kostelní Hlavno – Dlouhá Lhota B 1:1 (0:0)
Naprosto vyrovnaný zápas nakonec také skončil remízou. Domácí nastřelili břevno a tyč, ale také hosté měli řadu šancí.
Branky: 78. Sůra – 60. Javůrek. Rozhodčí: Jirků. ŽK: 2:1. Diváci: 100. Hráč zápasu: M. Bůžek – Dubický.

PETR FENCL, JAROSLAV BÍLEK