Kosořice – Skalsko 4:3

V derby fotbalové I. B třídy již v šesté minutě otevřel skóre hostující Šťastný, který úspěšně zakončil své sólo. Domácí odpověď přišla velmi rychle a o minutu později po Antošově přihrávce vymetl pavouky z Vernerovy branky Mezera.

Ofenzivní choutky měla obě mužstva i nadále. V 16. minutě po centru Gruse hlavičkoval Darmoš z nadějné situace vedle. Naopak hráči Skalska šli opět do vedení. Na polovině hřiště faulovaný Šťastný pokračoval v akci, kterou nedokázali domácí hráči zastavit a hostující kapitán se ani podruhé nemýlil.
Kosořice se opět snažily rychle vyrovnat. Zejména agilní Grus zásoboval svými centry spoluhráče ve vápně. Darmošovi však střela nesedla, Mezera hlavičkoval vysoko nad a Bašus našel pouze připravenou náruč hostujícího gólmana.

Domácí zaspali i úvod druhého poločasu a osamocený Šťastný přehozením brankáře dovršil svůj hattrick. Oba gólmani si poté na několik minut odpočinuli a vážnější příležitost se zrodila až v 66. minutě, ale tentokrát Šťastný mířil nepřesně.

Patnáct minut před koncem vykřesal jiskřičku naděje domácí Mezera, když po přesně načasované přihrávce a obhození brankáře snížil na rozdíl jediné branky.

Kosořice poslaly do útoku čerstvé síly, což se jim zúročilo v 81. minutě. Po nepovedené střele Sedláčka napřáhl Macháč a bylo vyrovnáno. Domácí ještě více přidali a hráči Skalska se rázem začali bát i o remízový bod. Netrvalo ani dvě minuty a obranný val hostí byl opět prolomen. Standardní situaci Gruse vrátil Boháček před branku, kde číhající Bašus završil dokonalý obrat Kosořic.

Branky: 7. a 75. Mezera, 81. Macháč, 83. Bašus - 6., 19. a 50. Šťastný. Rozhodčí: Kratochvíl. ŽK: 1:3. Diváci: 88. Poločas: 1:2.

Kosořice: Kortus - Štecher (26. Sedláček), Poslt, Boháček, Bašus - Grus, Černý, Antoš, Adámek (71. Lener) - Mezera, Darmoš (59. Macháč).

Skalsko: Verner - Martinec, Zachrdla, Kvajsar, Holoubek - Brodský (58. Floderman), Zimmermann, Svárovský, Vyšohlíd - Šťastný, Kratochvíl (46. Turek).