Kosořice – Pěčice 4:2

Domácí to neměli v přípravněm utkání proti soupeři z nižší soutěže lehké. Pěčice dlouho vzdorovaly a kosořické vítězství se rodilo s obtížemi.
V prvním poločase se před oběma brankami dlouho nic nedělo a diváci první branku viděli až před odchodem do kabin. Po špatném odkopu obránce Darmoš našel přihrávkou nabíhajícího Gruse - 1:0. Odpověď hostí však přišla po pěti minutách hry a bylo vyrovnáno.

Ve druhém poločase Kosořice tápaly. Nepřesné přihrávek a opětovné získání míče je v horkém odpoledni stály dost sil. To se potvrdilo při gólu soupeře. Pěcický hráč doslova prolétl kolem obránců a s přehledem skóroval.

Kosořice se oklepaly po učebnicové akci na jeden dotek, kdy přesně mířil Grus. Další branku přidal domácí Štecher, kdy po jeho střle z dobrých třiceti metrů se gólman hostů natahoval marně.

O poslední zásah se postaral Grus poté, co důrazným napadáním donutil brankáře k chybě a do prázdné branky stanovil konečné skóre.

V samém závěru zápasu se smolně zranil kosořický Bešík, který nakonec opustil hřiště na nosítkách.

Branky domácích: Grus 2, Darmoš, Štecher. Poločas: 1:1.

Kosořice: Kortus (46. Majzlan) - Pavlíček, Poslt, Vítek (46. Vízek), Štecher - Grus, Sedláček, Černý, M. Bašus - Vavrik (25. Bešík), Darmoš.