Sokol Kosořice - TJ Kouřim 3:6 (1:4)
Oběma týmům v závěrečném utkání sezóny už o nic nešlo. Čekal se tedy pěkný zápas s množstvím branek.

Otevřít skóre mohl už po devíti minutách hry důrazný Zikmunda, branku však netrefil. Naopak hosté se z první šance nemýlili. Kouřimskému hráči se sice rohový kop nepovedl, ale přízemní centr obrana nezachytila a Novotný pouze nastavil nohu. Kosořice trápila rozehrávka, což logicky vyhovovalo Kouřimi. Jejich akce většinou končily ofsajdovou pozicí Novotného. Domácí se přeci je k Malého brance probojovali. Kořínek po Miškovského přiťuknutí mířil těsně nad a Darmoš s přispěním obránce poslal míč do boční sítě. Na třetí pokus to již vyšlo. Na rohový kop si nejvýš vyskočil Boháček, ale jeho radost přerušil sudí, který odpískal sporný faul.

Prozatím jediná gólová situace se opakovala ve 27. minutě s tím rozdílem, že Novotný odkrytou branku netrefil. Po půlhodině hry Kosořice z nenápadné akce vyrovnaly. Zikmunda prostrčil míč mezi obránci a Darmoš špičkou boty mířil přesně. Vyrovnávací gól vlil hostům novou krev do žil. Novákovu vyloženou příležitost Bartoš vyrazil. Po chybné rozehrávce se šance naskytla Martinu Snížkovi, tentokrát kosořický gólman zasahovat nemusel. Kouřim se nakonec dočkala a v závěrečných pěti minutách prvního poločasu nasázela domácím tři góly. Martin Snížek nahrál na levou stranu Kloučkovi, jehož střela se zastavila až za brankářovými zády. Kosořickou obranu ještě potupili Fialka a Martin Snížek.

Úvod druhého poločasu byl v režii Kouřimi. V 52. minutě se Bartoš vyznamenal proti osamocenému hráči. O tři minuty později byl už krátký na střelu Nováka. Kosořice si o další gól koledovaly v 61. minutě. Centr Martina Snížka pustil Novotný za sebe a Kloučkova střela o milimetry minula branku. Hrálo se nahoru dolů, ale vážnější příležitosti se rodily u kouřimské svatyně. Šance Gruse a Sabola zůstaly bez gólového vyjádření.

Z hrozivého náskoku hostí Kosořice kousek ukrojily v 69. minutě. Brejkovou situaci dva na jednoho zužitkoval Kořínek s přispěním Darmoše. Do útoku také přispěchal na pomoc domácí stoper, kdy po sklepnutí od Kořínka pálil Štecher do břevna. Z další branky se domácí radovali v 85. minutě. Po Darmošově presingu obránce špatně přihrál brankáři, kosořický útočník nahrál Kořínkovi, který uklidil míč do prázdné branky. Pokus stejného hráče o tři minuty později zastavilo břevno. V 90. minutě se ještě prosadili hosté poté, co Fialka přes půl hřiště překonal vysunutého brankáře.

Branky: 30. Darmoš, 69. a 85. Kořínek - 12. Novotný, 41. Klouček, 43. a 90. Fialka, 44. Martin Snížek, 55. Novák
Rozhodčí: Novotný - Zikmunda, Herda. ŽK: 2:1. Diváci: 72. Poločas: 1:4.

Kosořice: Bartoš - Bašus, Štecher, Boháček, Hruška - Grus, Sabol, Miškovský, Zikmunda (75. Antoš) - Kořínek, Darmoš.

Kouřim: Malý - Jiří Snížek, Skalický, Dytrych, Kapic - Novák, Martin Snížek, Teplý, Klouček - Fialka, Novotný.