Sestup z fotbalové I. A třídy kosořické fotbalisty sice mrzel, ale fotbalový život se nezastavil a Kosořice se chtějí dobře připravit i na I. B třídu.

Kosořice – Byškovice 1:4

Kosořice v prvním přípravném utkání přivítaly na domácím hřišti tým, kterému v uplynulém ročníku I.A třídy o jediný bod utekl postup do krajského přeboru. Od začátku zápasu toho k vidění moc nebylo.

Až po dvaceti minutách hry po Bašusově centru prodloužil hlavou Darmoš na Vavrika, od něj se míč opět vrátil k Darmošovi a ten už bezpečně prostřelil beky na brankové čáře.
S přibývajícím časem se začal stále více osmělovat i soupeř. Ve 31. minutě jejich snahu zastavilo břevno, o devět minut později už se hosté radovali po přímém kopu a dorážce z bezprostřední blízkosti.

Po změně stran měli hosté daleko více ze hry než v prvním dějství. Už po pěti minutách hry po chybné rozehrávce mířil osamocený hráč vedle. V 60. minutě Štecher zastavil míč rukou před brankovou čárou a soupeř z penalty otočil na 1:2.
I zbývající dva góly padly po chybách z kosořických kopaček a utkání tak skončilo vítězstvím favorita.

Branka domácích: Darmoš.

Sestava Kosořic – 1. poločas: Kortus - L. Bašus, Poslt, Vítek, Štecher - Sedláček, Antoš, Černý, Adámek - Vavrik, Darmoš.

Sestava 2. poločas: Kortus - Sedláček, Poslt, Boháček, Štecher - Vízek, Antoš, Černý, Vavrik - M. Bašus, Lener.

Kosořice – Čejetice 2:2

Domácí trenér Jiří Mašek postrádal několik hráčů. Hosté měli od úvodního hvizdu územní převahu, ale gólově to nevyjádřili.

Na začátku druhého poločasu se domácí ujali vedení. Po Navrátilově ruce se z pokutového kopu nemýlil Darmoš. Hosté ale odpověděli v 55. minutě, když využili otevřená vrátka v kosořické obraně.

Kosořice pak soupeře několikrát pozlobily, ale když své sólo nevyužil Lener, udeřily Čejetice. Po chybné rozehrávce fauloval brankář pronikajícího hráče a pokutový kop bezpečně proměnil Blažek.

Kosořice v 90. minutě výsledek upravily na konečných 2:2 Darmošem.
Branky domácích: Darmoš 2.

Kosořice: Sestava: Majzlan - L. Bašus (48. Bešík), Boháček, Vítek (75. Hájek), Štecher - Grus, Adámek, Antoš, Vavrik - Darmoš (60. M. Bašus), Lener (70. Vízek).