Dvanácté je na programu poslední srpnové pondělí. Přesto se ještě jeden zápas hrát bude. V úterý na Astonce v dohrávce 1. kola bude hostit Učiliště Lamad.

Učňák hrál doma také toto pondělí, ale po poločase 0:2 podlehl Pražáku 1:3.

Do Benátek přijel H-Intes a očekával se brankostroj domácí Korkáčů. Ten se ale nekonal a favorita nakonec zachránil Radek Tůma, autor jediného gólu zápasu.

Lamad držel v Čisté krok s domácím Hubertem jenom v prvním poločase. Po něm domácí vedli rozdílem jediné branky, po přestávce už na hřišti favorit dominoval.

Policie má výsledky jako na houpačce. Na domácím hřišti už dokázala zdolat první dva celky tabulky tentokrát však odevzdala všechny body Ško-Energu, které tak zaznamenalo teprve druhé vítězství v letošním ročníku.

Vyrovnané utkání se hrálo na Sahaře. Tady domácí Štika nakonec přehrála Odbory 2:1. Domácí vedli díky brankám Čáslavy a Antla v poločase 2:0.

11. kolo: Hubert – Lamad 6:1 (Plintovič 3, Grus, Korec, Zapadlo – Fořt), Korkáče – H-Intes 1:0 (Tůma), Učiliště – Pražák 1:3 (Ekl – Hasdo, Jaroš, Vyšohlíd), Policie – Ško-Energo 1:5 (Řípa – Vízek 2, Zelba 2, Kepka), Štika – Odbory 2:1 (Čáslava, Antl – Prokůpek).