Kosořice - Záryby 3:0

Ještě před samotným výkopem utkání fotbalové I. B třídy musel brankoviště opustit Šulc, který doplatil na chybu v zápise o utkání a mezi tři tyče se postavil Kvasnička.

Hráče Záryb možná tato výměna trochu zaskočila a domácí šli od prvních minut za vítězstvím. Už ve čtvrté minutě Bašus po centru Mezery hlavičkoval nad. Úvodní branka na sebe nenechala dlouho čekat. Obránce hostí zahrál v tísni dozadu, ale než stačil gólman vykopnout, Darmoš mu skluzem usměrnil míč do odkryté branky.

Kosořice nadále podnikaly nebezpečné útoky, odměnou jim byla druhá branka. Macháč po spolupráci s Antošem poslal míč do běhu Grusovi a jeho přihrávku do velkého vápna poslal do vlastní sítě Brůžek.

Domácí poté trochu polevili a Záryby si vytvořily dvě nadějné příležitosti. Nejprve osamocený Záhora nedosáhl na centrovaný míč a o chvilku později střídající František Valentin pořádně zamotal hlavu kosořické obraně.

V závěru prvního dějství se dvakrát nebezpečně pálil Macháč a po Bašusově přihrávce Antoš sólo ale nedotáhl do zdárného konce. Domácí mohl potrestat ve 40. minutě František Valentin, mířil však do boční sítě.

Úvod druhého poločasu byl z obou stran trochu rozpačitý, přesto mohly jít Kosořice do tříbrankového vedení. Odražený míč vrátil Adámek před branku, ale Darmošovu hlavičku brankář se štěstím za svá záda nepustil.

Jelikož hosté již třikrát vystřídali, museli po zranění jejich hráče dohrávat o deseti. I v oslabení ale zaměstnávali kosořickou obranu. Pět minut před koncem utkání dal po přihrávce Darmoše definitivní podobu výsledku nabíhající Vítek.

Branky: 9. Darmoš, 12. Brůžek (vlastní), 85. Vítek. Rozhodčí: Procházka - Nepovím, Kubečka. ŽK: 0:2. Diváci: 104. Poločas: 2:0.

Kosořice: Kortus - Bašus, Černý, Boháček, Adámek - Grus, Antoš, Macháč, Voleman (76. Vavrik) - Mezera (83. Vítek), Darmoš (89. Sedláček).

Záryby: Kvasnička - Driml, Hallík, Brůžek (46. Urban), Janovec - Záhora, Dušička, Mikšovský, Viktor Valentin (71. Kiss) - Schütz (5. František Valentin), Mareček.