Teplice – Chybělo pět minut do konce, když boleslavský fotbalista Komljičenko trefil hlavou centr Kateřiňáka a vyrovnal stav zápas na teplických Stínadlech na 1:1. Zatímco před týdnem smutnili Boleslavští nad domácí ztrátou s Jabloncem tři minuty před posledním hvizdem, tentokrát měli v koncovce více štěstí.

Boleslav se raduje. Vyrovnala v deseti, protože na začátku poslední desetiminutovky vyfasoval stoper Šušnjar druhou žlutou a rozhodčí Julínek ho vyloučil.

To už hodnou chvíli hosté prohrávali. Po hodině hry se jim nepovedla standardka, vzápětí nepokryli zkušeného Rezka a jeho centr poslal do sítě Žitný.

Trenér Radim Weber udělal v sestavě pořádný vicht. Oproti Jablonci provedl pět změn! Na lavičku posadil Chaluše, Matějovského, Přikryla, Konatého a Mageru. Postavil naopak ex-teplickou stoperskou dvojici Šušnjar – Takács.

Jeden z čerstvých mužů Valenta měl v úvodu jasnou šanci, ale brankář Diviš neskutečně vyrazil. Tepličtí později přidávali na tempu, měli i šance a gól Žitného byl vyvrcholením jejich snahy. Pak ale přišla zmíněná trefa Komljičenka, který tak složil odpustek za předešlé vyloučení a trest.

Branky: 60. Žitný - 85. Komlichenko. Rozhodčí: Julínek. ŽK: 3:1. ČK: 82. Šušnjar (MB). Diváci: 3421.

Teplice: Diviš - Vondrášek, Jeřábek, Král, Krob - Soungole, Kučera - Rezek (88. Červenka), Žitný, Hora - Vaněček.

Boleslav: Polaček - Pauschek, Takács, Šušnjar, Křapka - Jánoš, Hubínek (46. Přikryl) - Ladra, Valenta (77. Kateřiňák), Mareš (63. Magera) - Komlichenko.