Největší otazník však zůstává nezodpovězen – kdo se stane letošním okresním přeborníkem? Rozhodne se v posledním kole – Kněžmost hostí doma Židněves, Akuma jede do Března. Vedoucímu Kněžmostu přitom stačí v sobotu získat jeden bod, neboť má na Akumu dvoubodový náskok a lepší poměr vzájemných zápasů.

Řepov – Kněžmost 0:3 (0:2)
Utkání dvou týmů z opačných pólů tabulky. Zatímco Kněžmost má skvěle rozehraný boj o titul, tak Řepov si zahraje v příští sezoně III. třídu. V přímé konfrontaci byli na hřišti pány hosté, kteří nedali domácím ani pomyslet na možný zisk bodů.
Hosté šli brzy do vedení po povedeném rohu Josefa Berana, který jej zakroutil přímo do branky. Hosté si neustále udržovali převahu, zatímco domácí se nedostali v prvním poločase do žádné nebezpečné situace. Naopak ve 25. minutě zvýšil nechytatelnou střelou hostující Škaloud na 2:0 pro Kněžmost.
Druhý poločas začal pro domácí tým nešťastně – jejich brankář nejprve zazmatkoval a poté fauloval a byl z toho pokutový kop. Kanonýr Josef Beran si ví v takových případech rady bylo to 0:3. Hosté si pak už náskok udržovali a jejich brankář Moc se mohl opalovat.
Branky: 16. a 50. J. Beran, 25. Škaloud. Rozhodčí: Chládek. ŽK: 3:1. Rohy: 2:7. Diváci: 80. Hráč zápasu: Blažek – J. Beran.
Řepov: Gereg – Babák, Kopa, Drahota, Čáslava – Blažek, Macháček (66. Štěpán), Vaněk, Scheufler – Krichebauer, Štěpán (73. Podzimek).
Kněžmost: Moc – T. Beran, Kobrle, Škaloud, Repš – Hýbner (61. Macek), J. Beran, Kastner, Fiala – Soukup (80. Prokůpek), Vávra.

Židněves – Kosořice 1:0 (0:0)
Naprosto vyrovnaný zápas rozhodla pět minut před koncem střela domácího Rusňáka. Na hře byl až příliš patrný fakt, že oběma týmům už o nic nešlo.
Branka: 85. Rusňák. Rozhodčí: Chrastina. ŽK: 2:4. ČK: 1:1. Diváci: 85. Hráč zápasu: Beneš – Kraus.

Krnsko – Kropáčova Vrutice 4:1 (3:1)
Po celý zápas byli domácí lepším týmem a jejich výhra mohla být i vyšší.
Branky: 20. Tomášek, 35. J. Hötzel, 45. T. Hötzel, 70. Losík – 25. Veselý. Rozhodčí: Grešo. ŽK: 1:2. Diváci: 50. Hráč zápasu: Tomášek – Rambousek.

Čejetice – Kostelní Hlavno 2:2 (2:1)
Vyrovnané utkání nakonec přineslo jen průměrný fotbal a skončilo zaslouženou remízou.
Branky: 22. Plintovič, 24. Malák – 1. Sůra, 72. Zvoníček. Rozhodčí: Khol. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Hráč zápasu: Malák – Musil.

Akuma – Předměřice 7:0 (2:0)
V jednoznačném zápase si domácí s chutí zastříleli, a to i přesto, že nastoupili v omlazené sestavě.
Branky: 17. a 33. L. Hlaváček ml., 55. Dyntera, 64. Výda, 73. Valenta, 80. Houser, 89. L. Hlaváček st. Rozhodčí: Šebela. ŽK: 1:0. Diváci: 80. Hráč zápasu: Dyntera – nikdo.

Benátky B – Březno 7:1 (5:1)
Kosmonosy – Dlouhá Lhota B 3:2