Kněžmost – Labský Kostelec 0:1 (0:1)

Druhý zápas na domácí půdě má za sebou nováček krajských soutěží z Kněžmosta. Na rozdíl od prvního kola, kdy doma zdolal ve své premiéře Řepín 3:1, tentokrát na dalšího soupeře z Mělnicka nestačil. Po vyrovnaném průběhu nakonec podlehl Labskému Kostelci 0:1.
„Nebyli jsme v zápase horší. Oba celky hrály velmi dobrý fotbal. Soupeř byl hodně kvalitní, ale já nemám klukům co vytknout," hodnotil zápas domácí kouč Luděk Škaloud. Klíčové momenty zápasu se odehráli před koncem prvního poločasu. „Ve 43. minutě chybělo Beranovi asi třicet centimetrů a uklízel by míč do prázdné branky. Na místo toho jsme z protiútoku inkasovali my," komentoval běh věcí Škaloud.
„Měli jsme také šance, možná jsme mohli kopat i nějaké penalty, ale šance jsme nedali a soupeř tu svou ano. To rozhodlo," hodnotil domácí lodivod.
Ten má se svým týmem coby nováček I. B třídy po třech kolech tři body za zmiňovanou výhru nad Řepínem, k níž přidal už jen dvě těsné porážky o gól. „V porovnání s okresem je to rozdíl. Tady jsou ty týmy hodně fotbalové. Není tam slabých hráčů, přes které by se dalo třeba hrát. Třeba Kostelec tam měl dva africké útočníky a také zahraničního gólmana. Na něm bylo vidět, že chytal určitě vyšší soutěže," zhodnotil úroveň I. B třídy z pozice nováčka Škaloud. A dodal odhodlaně: „My budeme prostě muset bojovat!"
Branka: 45. Owosu.

DBSK – Pečice 2:1 (2:0)
Branky: Stejskal 2 – Dufek.

Bakov – Byšice 0:0