III. TŘÍDA SK. A

Strašnov – Krnsko B 2:1 (0:1)
Utkání dvou rozdílných poločasů – v prvním jasně dominovali hosté, druhá půlka už však byla v režii domácích, kteří dokázali i otočit výsledek.
Branky: 65. Knotek, 85. Rychtera – 30. Hofman. Rozhodčí: Chládek. ŽK: 2:1. Diváci: 60. Hráč zápasu: Knotek – Hofman.

Doubrava – Sporting 3:0 (3:0)
Domácí se v úvodní dvacetiminutovce rozkoukávali a pak Sportingu rázně vysvětlili, kdo bude na hřišti pánem po zbytek zápasu. Skóre otevřel z pokutového kopu čerstvý otec Martin Jeleček.
Branky: 21. Jeleček, 31. Odcházel, 40. Šelemberk. Rozhodčí: Bišický. ŽK: 0:2. Diváci: 80. Hráč zápasu: Jeleček – Sedlák.

Klášter – Nová Ves 4:1 (2:1)
Domácí si v zápase ze samého dna tabulky dokázali doma s Novou Vsí poradit, když svůj náskok navýšili v úvodu druhého poločasu.

SKP – MSK B 2:2
Podrobnosti zde

DBSK B – Jivina 3:5
Obruby – Bakov B 3:2

III. TŘÍDA SK. B

Bezno – Horky B 3:0 (2:0)
Utkání se hrálo prakticky na polovině hostí, Horky se na dostřel domácí branky příliš často nedostávaly.
Branky: 6. Šišpela, 32. Jeřábek, 75. Červeňák. Rozhodčí: Bezucha. ŽK: 0:0. Diváci: 60. Hráč zápasu: Jeřábek – Jarolím.

Zdětín – Žerčice 2:1 (1:1)
Skóre vyrovnaného zápasu otevřel ze čtyřiceti metrů Feri, ale domácí obrana nabídla hostům svou chybou vyrovnání. Nakonec ale Zdětín urval výhru gólem v poslední minutě.
Branky: 32. Feri, 90. M. Husák – 43. Veselý. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 1:1. Diváci: 80.

Struhy – Ledce 3:1
Skalsko – Jabkenice 4:0
Nemyslovice – Chotětov 3:2