V samotném zápase pak byly k vidění tři góly, ale také stejný počet červených karet. Domácí Katusice poslal do vedení v 16. minutě Hybš, o tři minuty později zvýšil na 2:0 Vlk. Hosté se na dostřel vrátili za deset minut, když penaltu proměnil Vyšohlíd. Pak už žádná branka k vidění nebyla. Deset minut před koncem kopl míčem do ležícího ex-skalského Michala Kvajsara, ten jej následně poslal do oněch míst, na což hostující útočník reagoval vražením a oba se mohli jít sprchovat. Jedna červená karta pak padla ještě po závěrečném hvizdu. Inkasoval jí hostující Petr Zachrdla, opět za vražení rukama do protihráče.

IV. třída – 1. kolo

Jabkenice – Kosořice B 4:2 (19. a 45. Kos, 37. Smutný, 88. Fortner – 5. Darmoš, 51. Lochman),

Doubrava B – Chotětov B 1:4 (49. Pavlíček – 9. Buryán, 17. Kern, 89. Bohuněk, 90. Rusiňák),

Bezno B – Sporting B 6:1 (16. Kolařík, 32. Pavel Kameš, 46. Kornelak, 61. Parýzek, 63. Jadrný, 76. Prýl – 23. Zajíček),

Katusice – Skalsko 2:1 (16. Hybš, 19. Vlk – 29. Vyšohlíd),

Kropáčova Vrutice B – Obruby 3:1 (13. a 15. Vaněk, 38. Novák – 56. Ditrich),

Zdětín B – Nová Ves 2:6 (55. Kohout, 59. Šarközy – 55. a 77. V. Krompaský, 24. Janda, 62. Janouš, 65. Mařan, 76. Drudík).

KRÁTCE: Co se děje na Boleslavsku?
Historik Karel Herčík odhalil pamětní desku na rodném domě Jana Nepomuka Krouského.
Kdo letos dostane Cenu města Mladá Boleslav?