Jak uvedl FK Mladá Boleslav na svých webových stránkách nový kapitán ligového týmu Mladé Boleslavi Jan Chramosta se zranil.

Nový kapitán FK Mladá Boleslav Jan Chramosta musí podstoupit operaci křížového vazu levého kolene, jehož rekonvalescence bude trvat několik měsíců.

„Honza si při nedělním tréninku přivodil podvrknutí kolene. Toto zranění se nakonec ukázalo komplikovanější, než se zdálo. Hráč se v úterý dopoledne podrobil vyšetření magnetické rezonance v nemocnici Na Františku u klubového lékaře MUDr. Miroslava Sinkuleho. Vyšetření prokázalo přetržený přední křížový vaz. V pátek nebo v pondělí se Honza podrobí operaci a jeho rekonvalescence se odhaduje na několik měsíců," doplnil informace o zranění manažer komunikace FK Mladá Boleslav Jiří Koros.

„Vzhledem k nabitému programu našeho týmu, je to pro nás ztráta. Honza byl ve výborné formě a očekávali jsme jeho vytížení a přínos mužstvu v Gambrinus lize, evropských pohárech a poháru České pošty. Jeho zranění a následná rekonvalescence jistě oddálí jeho možné působení v české reprezentaci," dodal sportovní ředitel FK Mladá Boleslav Ladislav Minář.