V sobotu

ČFL A: Benešov – Plzeň B (10:15), Králův Dvůr – SK Rakovník (10:30), Povltavská FA – Slavia Praha B (10:30, hř. Štěchovice)

ČFL B: Velvary – Přepeře (15:00), Ml. Boleslav B – Dukla Praha B (10:15)

Divize A: Hořovice – Beroun (10:30)

Divize B: Tn Rakovník – Chomutov (10:15), Český Brod – Most/Souš (15:00), Slaný – Brandýs n. L. (15:00)

Divize C: Kutná Hora – Hlinsko (10:15), Tochovice – Kosmonosy (15:00), Horky n. J. – Čáslav (15:00)

KP: Dobrovice – Povltavská FA B, Nespeky – Lhota, Klíčany – Tuchlovice (10:15), Kosoř – Poříčí n. S.

I. A třída A: Nelahozeves – Vestec, Doksy – Klecany, N. Strašecí – Sp. Příbram, Votice – Jíloviště, Zdice – SK Rakovník B, Chlumec – Libušín, V. Dobrá – Sedlec-Prčice

I. A třída B: D. Bousov – Čelákovice, Rejšice – Sn Poděbrady, Jesenice – Pěčice, FC Mělník – Divišov (10:15)

I. B třída A: Mšec – Hostouň B, Velké Přítočno – Kladno B

I. B třída B: Kralupy – Bakov n. J. (10:15), St. Boleslav – Holubice (10:15), Chotětov – Libčice, Radonice – Kosmonosy B, Lužec – Hovorčovice

I. B třída C: Pátek – Vrdy, Jíkev – Býchory, Bílé Podolí – Žiželice, Liblice – Milovice

I. B třída D: Uhl. Janovice – Olbramovice, Jílové – Suchdol, Teplýšovice – Říčany, Vyžlovka – Senohraby (10:15), Kunice – Úvaly (10:15)

I. B třída E: Lety – Dal. Dušníky, Nová Ves p. Pl. – Králův Dvůr B (10:30), Jinočany – Dobříš B, Rožmitál p. Tř. – Černolice (10:30), Milín – Sedlčany B

V neděli

ČFL A: Hostouň – Vltavín (15:00)

Divize A: Sedlčany – Č. Budějovice B (15:00)

Divize C: Poříčany – Benátky n. J. (15:00)

KP: Č. Brod B – Velim, Vlašim B – Boh. Poděbrady, Nymburk – Hřebeč, Lysá n. L. – Komárov

I. A třída A: Podlesí – Mníšek (10:30)

I. A třída B: Čáslav B – Pš. Mělník, Mn. Hradiště – Hlízov, Průhonice – Záryby, Sokoleč – Luštěnice

I. B třída A: Zavidov – Rudná, Klobuky – Braškov, Slaný B – Loděnice, Jedomělice – Švermov, Lubná – Lány

I. B třída B: Líbeznice – Velvary B, V. Borek – Byšice

I. B třída C: Semice – Ostrá, Pečky – Sadská, Městec Králové – Rožďalovice

I. B třída D: Kondrac – Sázava, Miřetice – Jevany (13:00)

I. B třída E: Petrovice – Čisovice, Cerhovice – Tlustice

Není-li v závorce uvedeno jinak, začínají zápasy v 16:00 hodin.