Na turnaji se představilo opět devět družstev, která se snažila dostat se mezi tři postupující do finálového turnaje v Horních Počaplech (23. června).

V turnaji byla dvě družstva, která neztratila ani bod a po právu se kvalifikovala do finále. Kostelec nad Černými lesy měl postup v kapse již před posledním zápasem a stvrdil ho poklidnou výhrou 6:1 nad domácím družstvem. Slovan Poděbrady měl před svým soupeřem (Kněžmost/Řepov) bod náskok a stačila mu remíza, Slovan přesto vyhrál 3:0. Nejnapínavější byl poslední duel v modré skupině, Městec Králové byl na vítězné vlně a vedl o bod svou skupinu před sdruženým týmem Chotětov/Horky. Městci stačilo neprohrát, ale Chotětov/Horky překvapil, vstřelil tři branky a pouze v poslední minutě jednou inkasoval, takže po výhře 3:1 vybuchla jeho obrovská radost.

Novinka Tučňákova Trefa - střelba na zavěšený míč na břevně - měla jednoduchý průběh, pouze Max Plaček ze Sokolče měl úspěšný zásah, stejně jako na ostatních turnajích si převzal pro sebe triko Macron s logem soutěže od partnera, voucher do Laser Game Galaxy v hodnotě tisíc korun a jako bonus tři sta korun na útratu v kavárně Další místo v Nymburce.

Při vyhlašování výsledků si kapitáni všech družstev převzali voucher na dvacet vstupenek na ligové utkání na Duklu Praha, celý Kába cup navštíví společně vybrané utkání po prázdninách. „Podle ohlasu přítomných se opět jednalo o příjemně strávený půlden na fotbalovém hřišti,“ uvedl po turnaji jeho organizátor Jiří Kabyl.

Skupina A

1. Městec Králové 6
2. Kněžmost/Řepov 3
3. Kostomlaty 0

Výsledky: Kostomlaty - Městec Králové 0:3, Kněžmost/Řepov - Kostomlaty 5:1, Městec Králové - Kněžmost/Řepov 1:0.

Skupina B

1. Kostelec n. Č. l. 6
2. Chotětov/Horky 3
3. Sokoleč 0

Výsledky: Sokoleč - Chotětov/Horky 0:5, Kostelec - Sokoleč 6:0, Chotětov/Horky - Kostelec 1:4.

Skupina C

1. Slovan Poděbrady 6
2. Budiměřice/Bobnice
3. Jabkenice 0

Výsledky: Slovan Poděbrady - Jabkenice 4:2, Budiměřice/Bobnice - Slovan Poděbrady 0:5, Jabkenice - Budiměřice/Bobnice 2:4.

Barevné skupiny (o postup)

Modrá

1. Chotětov/Horky 7 (1+6)
2. Městec Králové 5 (2+3)
3. Jabkenice 0 (0+0)

Výsledky: Městec Králové - Jabkenice 3:0, Jabkenice - Chotětov/Horky 0:1, Městec Králové - Chotětov/Horky 1:3.

Zelená

1. Slovan Poděbrady 8 (2+6)
2. Kněžmost/Řepov 4 (1+3)
3. Sokoleč 0 (0+0)

Výsledky: Slovan Poděbrady - Sokoleč 4:0, Sokoleč - Kněžmost/Řepov 0:7, Sn Poděbrady - Kněžmost/Řepov 3:0.

Červená

1. Kostelec n. Č. l. 8 (2+6)
2. Kostomlaty 3 (0+3)
3. Budiměřice/Bobnice 1 (1+0)

Výsledky: Kostomlaty - Kostelec 0:5, Kostomlaty - Budiměřice/Bobnice 5:0, Kostelec - Budiměřice/Bobnice 6:1.