V nedělním dopoledni vyrazil záložní tým Boleslavi výrazně posílen o několik hráčů prvoligového áčka. Bílý dres na sebe poprvé vzali Konaté a Sus, k nim se přidal ještě stoper Chaluš a brankář Vejmola. Domácí prožili skvělý vstup do zápasu – už ve druhé minutě totiž otevřel skóre Dohnalík, který pronikl neohroženě do vápna soupeře a technickým obloučkem na zadní tyč rozvlnil síť poprvé. 

Na další gól se pak muselo čekat do 77. minuty. To si Košek narazil míč s Konatém a přesnou ranou k tyči překonal brankáře Němečka podruhé. O pár minut později pak zpečetil domácí výhru z pokutového kopu zmiňovaný stoper Chaluš, který potrestal faul na Komárka. 

„Na juniorskou ligu mělo utkání velmi dobrou úroveň. Líbil se mi přístup všech našich hráčů a to jak posil z áčka, tak hráčů juniorky,“ neskrýval spokojenost kouč Milan Pechanec. A pokračoval: „Po úvodním gólu byla hra vyrovnaná, ve druhém poločase už jsme měli více ze hry my, což se nám podařilo vyjádřit i brankově. Nakonec je ten výsledek asi spravedlivý k dění na hřišti.“

Trenér Pechanec si pochvaloval hru všech svých svěřenců: „Všichni odvedli kvalitní výkon, nikdo nepropadl a nikoho jsme ani nemuseli střídat kvůli výkonu. A jsem rád, že jsme pak na hřiště mohli poslat i zbylé hráče z lavičky.“ 

V příštím kole zajíždí juniorka Boleslavi na hřiště pražské Sparty. 

Mladá Boleslav – Teplice 3:0 (1:0)
Branky: 2. Dohnalík, 77. Košek, 84. Chaluš. Rozhodčí: Orel. ŽK: 0:0. Diváci: 100.
Boleslav: Vejmola – Sus, Glöckner, Chaluš, Rudzan – Machů, Komárek – Konaté, Dohnalík (69. Košek), Zabilanský (81. Procházka) – Vejr (78. Kopa).
Teplice: Němeček – Richter, Zárybnický, Hasil – Švejda, Berešík (46. Hruštinec, 68, Prpič), Novotný, Diaz (73. Kotrba), Šimeček – Haljeta (69. Martirosyan), Gebert (46. Kodad).