Mladá Boleslav/ Juniorka Mladé Boleslavi neproměnila spoustu dalších příležitostí.

21.1.2009

Přípravné utkání: FK Mladá Boleslav B - Baník Most BFoto: PPNA/František Stýblo

Ml. Boleslav B - Most B 2:1 (1:0)

V nevlídném mlžném počasí porazili boleslavští junioři na domácí umělé trávě divizní mosteckou juniorku těsně o jeden gól, přestože střeleckých příležitostí měli spoustu a konečnému výsledku by určitě slušel výraznější rozdíl. Další utkání Boleslavští hrají v sobotu 24. ledna doma proti druholigové AC Sparta Praha B.

Dlouho trvalo, než se hráči rozehřáli. První dramatická akce byla k vidění až v 19. minutě. Mostecký gólman nedosáhl na vysoký míč z rohového kopu a Fabián měl nečekaně hodně času na zpracování a přípravu střelby, přesto minul. Ve 26. minutě po trestném kopu nařízeném za podražení kličkujícího Schuberta netrefil Murárik z malého vápna branku.

Parádní kousek předvedl ve 37. minutě Vajgl. Přes hráčskou zeď trefil trestňák ve stylu portugalského kouzelníka Ronalda tak, že se míč v pravém horním koutě svezl od břevna do mostecké sítě – 1:0.

Tři minuty před přestávkou vyslal Kučera fanatastickou kolmicí Vajgla, ten po zemi přes šířku malého vápna našel Kadlece, jenž však netrefil branku.

První akci po změně stran zakončil Schubert slabou hlavičkou do brankáře. V 54. minutě po tretsném kopu a zmatcích v boleslavské defenzívě se trefil mostecký Šperl k pravé tyči Kubáskovy branky – 1:1.

Dvě minuty po vyrovnání prohrál Schubert vzdušný souboj s mosteckým brankářem, míč se odrazil k Vajglovi, který však zbrkle napálil ležícího gólmana. V 64. minutě nadýchaný centr Schuberta hlavičkoval úspěšně Kadlec – 2:1. Střelec vedoucího gólu za necelých deset minut pohrdl zvýšením boleslavského vedení, když sám před brankářem šanci lajdácky zahodil. V 77. minutě stoper Mrvík pomalou přihrávkou nabídl mosteckému soupeři příležitost k vyrovnání, ale brankář Kubásek byl jiného mínění a včasným vyběhnutím na hranici trestného území těsně vedení pohlídal.

Branky: Vajgl, Kadlec - Šperl.

Rozhodčí:
Miroslav Vlk. Diváci: 20.

Ml. Boleslav B: Kubásek – Zbrožek, Mrvík, Murárik, Horák (17. Kučera) – Kadlec, Svoboda, Vajgl, Fabián – Humaj (46. Malík), Schubert.

JAN FIDLER

21.1.2009 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Administrativa - Odborní pracovníci v oblasti personalistiky, 20 000 Kč Odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce PERSONALISTA/-KA. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: PERSONALISTA/-KA/HR ADMINISTRÁTOR/-KA, V případě zájmu pište na e-mail petra.radova@mpzmb.cz nebo volejte na tel.: 774 482 266., Náplň práce:, " Zpracování docházky všech kolegů v MPZ, " Zajištění podkladů pro mzdy a zodpovědnost za ně, " Správa personálních složek zaměstnanců, " Evidence a aktualizace dat v HR systému i v Excelu, " Tvorba a správa interních dokumentů z HR oblasti, " Objednávání obědů a jejich vyúčtování (evidence srážek ze mzdy), " Objednávání a výdej OOP, " Objednávání reklamních předmětů a dárků, " Zajištění vizitek pro kolegy, " Evidence a zajištění realizace vzdělávacích akcí a zákonných školení, " Správa sociálních sítí, " Příprava firemních akcí, " Po zaučení další činnosti spojené s HR (např. spolupráce se školami, hodnotící pohovory, BOZP, lékařská péče, aktivní vyhledávání nových kolegů), Požadavky, " Zájem o dlouhodobou kariéru v oboru personalistiky, " Minimálně základní znalost Zákoníku práce, " Chuť učit se nové věci a nastavovat procesy, " Znalost MS Office na velmi dobré úrovni - zejména Word a Excel, " Empatii a zároveň tah na branku, " Komunikativní povahu, " Maximální pečlivost a smysl pro detail (práce s důležitými daty a čísly), " Praxi v oboru personalistiky nebo velkou touhu se to naučit samostudiem a denní praxí, " Samostatnost je nutností (a dokážeme jí velmi ocenit), " Schopnost akceptovat časté změny (souvisí s oborem, v kterém pracujeme a se situací na trhu práce), Nabízíme: , " Pololetní bonusy a prémie dle tvého výkonu, " Možnost odborného a jazykového vzdělávání, " 25 dní dovolené, " Příspěvek na stravování, " Rozmanité firemní akce, " Pracoviště v blízkosti Českého ráje s výhledem na Humprecht. Pracoviště: Mpz mb s.r.o.- pracoviště dolní bousov, 294 04 Dolní Bousov. Informace: Petra Radová, +420 774 482 266. Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 37 000 Kč Řidiči tahačů 83322 Řidiči tahačů. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 37000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Týdenní režim. Mladá Boleslav - DE. 2x - 3x týdně návrat domů. Pondělí - pátek. Víkendy volné. Parkování v Mladé Boleslavi. Nutný ŘP C+E, profesní způsobilost, digitální karta tachografu.. Pracoviště: Kafka transport a.s.- pracoviště, 293 07 Josefův Důl u M.Boleslavě. Informace: Vlastimil Bednář, +420 725 756 775. Výroba - Výroba Strojní inženýři a projektanti 34 405 Kč Strojní inženýři projektanti, konstruktéři Konstruktér nárazových zkoušek nové trhy. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 34405 kč, mzda max. 41573 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: - Zajišťování vývoje karoserie z pohledu nárazových zkoušek, - Vypracovávání konstrukční dokumentace, - Navrhování konstrukčních řešení, -Provádění konstrukce dílů - IS CAD, IS ICEM, Požadujeme VŠ vzdělání, NJ nebo AJ - hovorová úroveň. Pracoviště: Škoda auto a.s. - technický vývoj, 293 01 Mladá Boleslav 1. Informace: Jiří Nečesaný, +420 326 816 804. Řemeslné práce - Řemeslné práce Svářeč 15 000 Kč Svářeči Svářeči/zámečníci. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce:, Doubrava č.p. 216, Žďár, 294 11 Loukov u Mnich.Hradiště, Prvotní kontakt: telefonicky: 602 427 817 nebo emailem: palestav@centrum.cz, Požadavky: výhodou řidičský průkaz sk. B, C, znalost opravy strojů.. Pracoviště: Pavel lebeda, 294 11 Loukov u Mnich.Hradiště. Informace: Pavel Lebeda, +420 602 427 817.

Ilustrační foto fotbal.

Kam o víkendu za sportem

Jakubec: V Semicích to byla fakt chuťovka

Dojatý Šístek slavil s basketbalisty postup na MS

Nymburk - U českého basketbalu se motá Vratislav Šístek už téměř šedesát roků. Zažil jako hráči i funkcionář velké věci, hlavně v Nymburku a dodnes vzpomíná nejvíc na jeho první mistrovský titul. Teď se mu vyrovnal postup české reprezentace na mistrovství světa po 37 letech. Vratislav byl navíc jako kustod národního týmu přímo v ohnisku události a výhru v Bosně a Hercegovině přiblížil Deníku zblízka.

Tygři doma zdolali béčko Kertu

Mladá Boleslav – První domácí utkání ve druhé lize za sebou mají hokejbaloví Tygři. A ti si po porážce 3:6 z prvního kola na hřišti Jungle Fever Kladno spravili v kole druhém chuť. Na domácím hřišti za Májem přivítali v nedělním odpoledni rezervu Kert Parku Praha a mohli oslavit po dobrém výkonu vítězství 4:2.

-

Benátky favorita nezastavily

Benátky nad Jizerou – Devět branek a pohledný hokej, přesně to přinesl zápas mezi hokejisty Benátek a Kladna. Již ve druhé minutě otevřel střelecký účet Kubík a předznamenal tím průběh celého utkání.