Personální krize postihla Jivinu, která nastoupila o desíti, po vyloučení dohrávala v devíti. Kochánky přijely do Rejšic v osmi a po poločase to vzdaly.

III. TŘÍDA SK. A

Doubrava – Bakov B 4:2 (2:0)
Domácí byli efektivnější ve střelbě a vedli už 4:0. V poslední čtvrthodině ale vypnuli a hosté snížili.
Branky: 11. Odcházel, 29. Antoš, 61. Šimek, 67. Vít – 77. Košvanec, 81. Kühnel. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 2:5. Diváci: 80. Hráč zápasu: Mikschl – Resl.

Čistá – Jivina 3:2 (2:2)
Hosté nastoupili pouze v deseti, avšak hrozili z rychlých brejků, z nichž si vynutili i dvě penalty. Čistá měla sice více ze hry, ale na vítězství se nakonec hodně nadřela.
Branky: 14. Tůma, 17. Prokůpek, 60. Tyšer – 10. Nagy, 38. Kuntoš. Rozhodčí: Hloucal. ŽK: 2:2. ČK: 0:1. Diváci: 50. Hráč zápasu: Tůma – Drašnar.

Sporting – Březno 0:5 (0:4)
Domácí darovali hostům svými chybami pohodlný náskok už v první dvacetiminutovce. Ve zbytku času už se zápas spíše dohrával.

SKP – DBSK B 1:0
Policisté doma zabrali a brankou Žahourka berou všechny body.
Branka: Žahourek.

Ledce – Klášter 6:2 (3:1)
Zápas se odehrál v režii Ledeckých. Hosté se na chvíli přiblížili na rozdíl jednoho gólu, do přestávky však domácí přidali třetí gól a ve druhém poločase zápas ovládali a skóre postupně navyšovali. To mohlo být ještě vyšší, když další šance zůstaly nevyužity.

Obruby – Řepov 1:1

III. TŘÍDA SK. B

Horky B – Struhy 3:2 (1:0)
Zápas se vyvíjel jednoznačně pro domácí celek, ale v úplném závěru se hosté ještě postarali o drama.
Branky: 63. a 77. Váňa, 45. Petráš – 89. Náhlovský, 90. Michal. Rozhodčí: Chládek. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Hráč zápasu: J. Váňa – Cerha.

Rejšice B – Kochánky nedohráno (5:0)
Hosté přijeli k zápasu jen v osmi lidech a po poločase, v němž inkasovali bůra už do toho druhého nenastoupili.
Branky: 4. Lacina, 8. Falta, 22. Mareš, 35. Hofírek, 38. Zvěřina. Rozhodčí: Khol. ŽK: 0:0. Diváci: 40. Střely: 25:1. Na branku: 16:0. Hráč zápasu: Mareš – ten chudák brankář.

Chotětov – Zdětín 3:0 (2:0)
V sousedském derby byl domácí favorit jednoznačně lepším týmem, když měl po celý zápas výraznou převahu, ale slabinou byla chabá koncovka. Hosté v Chotětově zklamali, zvláště v prvním poločase, kdy se nezmohli na jedinou kloudnou akci. O jejich „aktivitě" svědčí první střela na branku Chotětova v 60. minutě. Druhý poločas byl už vyrovnanější než ten první, ale tady si pro změnu Zdětín neodpustil jednoho vlastence.
Nejhezčím momentem zápasu byl určitě gól domácího Vrány, který rozvlnil síť za zády bezmocného Hlaváčka z 25 metrů nádhernou dělovkou. Nutno podotknout, že brankář Hlaváček, patřil k tomu lepšímu, co Zdětín v derby ukázal.
Po nevýrazném úvodu zápasu a oťukávané převzal otěže zápasu Chotětov a v 18. minutě se dostal do vedení po gólu Pečenky. Pak přišel zmiňovaný gól Vrány. To bylo do poločasu vše, i když domácí měli dost šancí.
Druhý poločas už výraznou převahu Chotětova nepřinesl, ale na 3:0 zvýšil vlastní brankou obránce Honzátko. I když šlo o derby, zápas se odehrál v klidu a rozhodčí musel tasit kartu jen ve třech případech.
Branky: 18. Pečenka, 21. Vrána, 68. vlastní. Rozhodčí: Vrabec. ŽK: 1:2. Rohy: 5:4. Diváci: 60. Hráč zápasu: Linek – Votruba.
Chotětov: Skalák – Vaňousek (83. Koťátko), Moulis, Vrána, Kořínek – Beneš, Rusiňák, Pečenka, Nežerka (59. Kern) – Linek, Buryán (75. Vetešník).
Zdětín: Hlaváček – Feri (74. Straka), Baďura (46. Pýcha), Honzátko, Bambuch – Vaňousek (33. Kinzl), Adášek, Votruba, Volejník – Husák, Těšínský.

Žerčice – Skalsko 0:4 (0:4)

Nemyslovice – Jabkenice 4:0 (4:0)

PETR FENCL, JAROSLAV BÍLEK