Jílové – Rejšice 4:1

V utkání fotbalové I. A třídy se hrál pohledný fotbal z obou stran. Šancí však bylo minimum. Domácí udeřili těsně před závěrem prvního poločasu, kdy obránce Rejšic Šneidr nechal příliš prostoru domácímu Dvořákovi, který z rohu šestnáctky nekompromisně skóroval.

Ve druhém poločase začalo Jílové náporem a opět Dvořák zvýšil na 2:0. Hosté však nerezignovali a tři minuty poté po centru Hanuše Putorík hlavou snížil na jednobrankový rozdíl.

Hosté ožili, měli více ze hry i šance na vyrovnání. Tu největší promarnil Putorík, který sám před brankářem přestřelil branku.

Potvrdilo se pravidlo Nedáš – dostaneš. Hosté zapomínali na zadní vrátka a domácí je za to potrestali dalšími dvěma góly. Od páté branky zachránil Rejšice moment, kdy domácí Procházka z jednoho metru netrefil prázdnou branku.

Branky: T. Dvořák 2, I. Dvořák, Novotný – Putorík.

Rozhodčí: Vilhelm. ŽK: 1:1. Diváci: 90. Poločas: 1:0.

Rejšice: Beran – Jon, Vladimír Rys, Barančok, Šneidr – Nastoupil, Hanuš, Putorík, Hofírek, Mulač – Remsa (střídal M. Rys).