Pšovka – Kněžmost 4:1 (1:1)
Fotbalisté mělnické Pšovky neztratili ani ve čtvrtém utkání nové sezony, i když proti nováčkovi z Kněžmostu museli otáčet výsledek.
Zřejmě zlomovým momentem druhého domácího utkání Pšovky po pouhém týdnu bylo vyloučení Tomáše Berana už po čtvrthodině hry.
Jeden z hostů totiž na brankové čáře sáhl rukou po míči mířícím do brány. S druhým trestem přispěchal kanonýr Miřatský a srovnal na 1:1.
První gól v utkání totiž patřil po hrubce domácích v blízkosti své brány dobře hrajícím hostům, jejichž hru v prvním poločase vyzdvihl i domácí trenér.
„Představili se jako kompaktní, kombinačně schopný celek. Obrovské problémy nám svými časovanými přihrávkami dělal jejich střední záložník Josef Beran," potvrdil Karel Grabmüller, že i v oslabení byli hosté lepší a domácí si museli na obrat počkat až do druhé části.
„Ve druhém poločase přišel na hřiště jiný tým, ubylo nepřesností, zlepšil se pohyb bez míče, přišly velice dobré kombinační akce, vytváření si brankových šancí a také jejich proměňování," popsal Grabmüller zlepšení, které do výsledku promítl jako první Žák z přímého kopu a po něm ještě dvakrát „hattrickář" Miřatský.
Branky: 16. z PK, 77. a 82. Miřatský 3, 50. Žák – 8. Štěpánek. Rozhodčí: Ryllich. ČK: T. Beran (K.). Diváci: 125.
Pšovka: Staněk – Šuba (46. Mikula), Grabmüller, Cemper, Žižka – Drápal, Chytil, Šimandl, Žák (82. Netolický) – Miřatský (85. Urban), Hakl.
Kněžmost: J. Moc, Hybner (76. Repš), T. Beran, Pavlíček, Chlup, Škaloud, Kastner, Vávra (58. Prokůpek), J. Beran, M. Moc (42. Fiala), Štěpánek.

FC Mělník – Bakov 2:1 (1:0)
Branky: Žaba 2 – Kvapil.

Pěčice – Brandýs 0:4 (0:2)
Branky: Kovařík 2, Bojkovič, Stross.

Labský Kostelec – DBSK 1:0 (1:0)
Branka: Pazderka.