Boleslavští se po zápase navíc zlobili na rozhodčí. „Standardce podle mě nepředcházel náš faul a gól také možná padl z ofsajdu,“ zlobil se domácí kouč Dušan Uhrin. A pokračoval: „Navíc tam ještě měla být odpískaná penalta na Hubínka.“ Nespokojený pak ale byl nejen s výkonem rozhodčích, ale také svých hráčů: „S naší hrou nemůžu být spokojený. Zbytečně jsme ztráceli míče, byli jsme málo důrazní ve vápně. Šance na rozhodnutí jsme měli.“

Domácí měli více ze hry, Karviná se do šancí dostávala sporadicky. V prvním poločase měli šance Mareš, Mebrahtu a Přikryl, ale proti všem skvěle zasáhl hostující brankář Le Giang. Ten se zaskvěl i z kraje druhého poločasu, kdy skvěle vytěsnil přímý volný kop Mareše. V dalších šancích se pak objevili ještě Přikryl a Ladra, ale čekání na první jarní boleslavský gól neodvrátili. A pak přišla zmiňovaná druhá minuta nastavení a gól Wágnera.

„Bylo to těžké utkání se šťastným koncem pro nás. Boleslav byla od třicáté minuty lepším týmem, ale nás podržel skvěle brankář,“ dodal k zápasu ještě hostující lodivod Josef Mucha, který tak zažil vítěznou trenérskou premiéru v nejvyšší české soutěži.

FK Mladá Boleslav – MFK Karviná 0:1 (0:0)
Branka: 90.+1 Wágner. Rozhodčí: Julínek. ŽK: Hubínek, Matějovský, Křapka – Štěpanovský, Šisler, Kalabiška. Diváci: 2166
Boleslav: Šeda – Pauschek, Klíma, Takács, Křapka – Hubínek, Jánoš – Přikryl (84. Magera), Matějovský (61. Valenta), Mareš – Mebrahtu (71. Ladra).
Karviná: Le Giang – Čolić, Janečka, Hošek, Eismann – Šisler, Panák (76. Smrž) – Štepanovský (90. Lingr), Budínský (90+4. Štěrba), Kalabiška – Wágner.