Baumit Jablonec - FK Mladá Boleslav 1:1

Alexandre Mendy zatahuje míč po pravé straně do pokutového území, přihrává proti noze Řezníčkovi a ten střílí vyrovnávací gól na 1:1. V Jablonci běžela 43. minuta, když boleslavský útočník srovnával na 1:1 v ligovém zápase třetího kola.

Mladá Boleslav prohrávala už od páté minuty, když se v první šanci domácích prosadil Petr Pavlík.Byl to dobrý výkon, rozhodně se nemáme za co stydět. Škoda, že jsme nedokázali zvýšit v prvním poločase na 2:0, to by se zápas možná odehrál jinak,“ uvedl jablonecký trenér František Komňacký.

„Moc dobře jsme věděli, že se Jablonec dokáže v úvodech zápasu prosadit, přesto jsme si nechali dát gól. Ten úvod jsme prostě zaspali,“ litoval mladoboleslavský kapitán Jan Rajnoch.

„Zaspali jsme úvod, hráče jsem na to přitom upozorňoval,“ zlobil se kouč mladoboleslavské party Pavel Hapal, ale jinak svůj tým za předvedený výkon pochválil

Druhý poločas se hrál spíše ve středu hřiště a diváci se příliš nebavili. Ze spánku je vytrhla až obrovská šance domácího Hlouška, který hlavou chytře prodloužil Lafatův centr, ale Miller vytáhl ze svého repertoáru zázračný zákrok. Ihned z protiútoku mohl poslat hosty do vedení Kalina, ale jeho střelu vykopl z brankové čáry nejlepší muž na hřišti Jiří Homola.

„V dalším průběhu zápasu jsme si vypracovali celou řadu šancí, které jsme měli využít. Určitě jsme byli lepším týmem, který byl k vítězství blíž,“ dodal Hapal.

Branky: 5. Pavlík - 43. Řezníček. Rozhodčí: Královec. ŽK: Zábojník, Homola - Procházka, Janíček, Papadopulos. Poločas: 1:1.

Jablonec: Špit - Zábojník, Homola, Huber, Hamouz - Michálek, Pavlík, Loučka, Žofčák (36. Hloušek)- Klapka (56. Valenta) , Lafata (88. Hesek).

Boleslav: Miller - Kalina, Procházka, Janíček, Hrdlička - Mendy (83. Kysela), Rajnoch, Sylvestre (79. Opiela), Poláček - Řezníček (89. Nečas), Papadopulos