III. TŘÍDA SK. A

Strašnov – DBSK B 2:2 (0:1)
Domácímu týmu zápas vůbec nevyšel. Mladíci z Bousova vedli už 2:0, ale domácí nakonec ukopali alespoň bod za remízu.
Branky: 60. Míchal, 83. Müller – 25. Valdman, 55. Stejskal. Rozhodčí: Khol. ŽK: 2:2. Diváci: 40. Hráč zápasu: O. Brzák – Valdman.

SKP – Sporting 3:1 (1:0)
Podrobnosti v mladoboleslavskému derby přineseme ve speciální středeční rubrice.
Branky: Forchtner 2, Žahourek – Pánek. Rozhodčí: Švarc. ŽK: 0:0. Diváci: 60. Hráč zápasu: Forchtner – Sedlák.

Obruby – MSK B 1:6
Klášter – Doubrava 0:6
Nová Ves – Jivina 1:3
Krnsko B – Bakov B 1:4

III. TŘÍDA SK. B

Struhy – Jabkenice 1:0 (0:0)
Oboustranně špatná kopaná, kterou nakonec šťastně vyhráli domácí. V devadesáté minutě si totiž hosté, kteří měli v honbě za prvním letošním bodem překvapivě více šancí, vstřelili vlastní gól, ktrý rozhodl celé utkání.
Branka: 90. vlastní. Rozhodčí: Lafek. ŽK: 2:2. Diváci: 60. Hráč zápasu: Vávra – Janák.
Struhy: Vávra – Strejček, Konopka, Bucek, Cerha, Kraus (46. Nouzák), Michal (78. Macera), Koš (70. Hanzal), Náhlovský, Polorný, Volkman (89. Volný).
Jabkenice: M. Havlát – Bašus (78. Andronov, 89. Forejt), J. Havlát, Kubín, Láska, Kos, Janák, L. Havlát, Boubín (89. Pulcman), Roleník, Hendrych.

Skalsko – Žerčice 5:1 (1:0)
Domácí favorit měl celý zápas více ze hry, hosté se v nekompletní sestavě téměř k ničemu nedostali.
Branky: Jakubec 2, Kumbera 2, V. Flodrman – Toman. Rozhodčí: Mucek. ŽK: 3:2. Diváci: 60. Hráč zápasu: Dlouhý – Toman.

Chotětov – Horky B 4:0 (1:0)
Utkání se hrálo za stálé převahy domácích. Hosté svým výkonem zklamali a mohli dostat i větší příděl.
Branky: 82. a 89. Pečenka, 28. Souček, 71. Linek. Rozhodčí: Sobalík. ŽK: 0:0. Diváci: 50. Hráč zápasu: Pečenka – Melíšek.

Nemyslovice – Zdětín 2:0
V Nemyslovicích se hrálo derby s nedalekým Zdětínem a k vidění byl na malém hřišti bojovný fotbal s celou řadou zajímavých momentů a šancí. V prvním poločase si oba celky vytvořily hned několik gólových příležitostí, leč neproměnily žádnou. Nejblíže gólu byli hosté, kdy brankář Tomšíček musel na brankové čáře zastavovat míč odražený od tyče jeho branky. Druhý poločas pokračoval v nastoleném tempu z toho prvního, střelci ale stále mlčeli. Při domácích opět stálo štěstí, když Husák nastřelil brankovou konstrukci. Až v 68. minutě padl první gól, když trestný kop Koštejn vyrazil jen před sebe a dobíhající Machovec se z dorážky nemýlil. Od 77. minuty musel Zdětín dohrávat o deseti, když po druhé žluté kartě během pěti minut předčasně do sprch putoval Votruba. Krátkou přesilu v poli domácí využili ke vstřelení druhé branky, kterou chytře mimo dosah brankáře vstřelil střídající Jakubínský. Bojovnost tak na nemyslovickém pažitu slavila úspěch, Zdětínští shořeli na neproměňování šancí.
Branky: 68. Machovec, 82. Jakubínský. Rozhodčí: Nejedlo. ŽK: 2:3. ČK: 77. Votruba (Zdětín). Diváci: 60.
Nemyslovice: Tomšíček – J. Baborák, Šona, Gruncl, Radil, Machovec (86. Volprecht), Petr Vonášek, Kunst (90. M. Baborák), Pavel Vonášek, Živec, Mikulec (70. Jakubínský).
Zdětín: Koštejn – L. Baborák (81. Cibrik), Kinzl (73. Šarközy), Bůžek, Šukal, Vaňousek, Došlý, Votruba, Richtr, Husák, Tott (75. Baďura).

Kochánky – Ledce 3:2
Katusice – Bezno 1:4