„Všechny tři hráče, které jsme sem přivedli znám, takže jsem věděl, co od nich mohu čekat,“ vysvětloval svůj, na první pohled možná riskantní, tah kouč Mladé Boleslavi Dušan Uhrin mladší.

Michal Hubínek se postavil na pozici defenzivního štítu po bok Jakuba Rady a v zápase byl hodně vidět. „Všichni máme radost, že jsme získali tři body, protože v naší situaci byly mimořádně důležité,“ hlásil po vítězné premiéře mladoboleslavský středopolař. 

Hlavně v první půl hodině ale působila „restartovaná“ Mladá Boleslav hodně nervózním dojmem, byť držela míč převážný čas na svých kopačkách. „Brno hrálo hodně zataženě a my jsme hledali cestu, kudy se jim tam dostat. Ale naše převaha je stála hodně sil,“ hodnotil úvod zápasu Michal Hubínek. 

Stavidla hry pak otevřela první branka Tomáše Přikryla. Domácím totiž dodala klid na kopačky a ve druhém poločase už to byla Bolka, kdo tvrdě diktoval tempo hry. „První gól byl určitě důležitý. My jsme si pak začali daleko víc věřit a přidali jsme další góly,“ dodal Hubínek. 

O něj měla podle jeho slov Boleslav zájem už v zimě, definitivně se pak do jejího kádru přesunul těsně před koncem letního přestupního termínu: „Já jsem v Boleslavi zatím moc spokojený, navíc teď, když jsme vyhráli,“ řekl mladý talentovaný hráč, který se dostal v Ďolíčku do nelibosti, když v létě oznámil svůj záměr klub opustit. V Mladé Boleslavi podepsal smlouvu na čtyři roky.

FK Mladá Boleslav - FC Zbrojovka Brno
Boleslav slaví první ligovou výhru