Hubert KuHo – Simon 2:2

Ve druhé lize Boleslavského deníku si Hubert rozdělil body se Simonem. Hosté nedokázali brankově vyjádřit svůj drtivý tlak v první půli.

Ujala se až překvapivá střela Maláka, která se od břevna odrazila do zad překvapeného brankáře Hubáčka a skončila v brance. Domácí dokázali srovnat brankou Bílka, kterýse ve vápně dostal k odraženému míči.Do vedení poslal domácí Vaněk po závaru před hostující brankou. Hosté mohli vyrovnat, ale Hrdý nezamířil svou střelou z hranice vápna mezi tři tyče.

Pět minut před koncem mohl přidat pojistku domácímu náskoku Kováč, ale v sólovém nájezdu minul. Naopak na druhé straně se nemýlil Hrubý. Domácí Pechanec pak v nastaveném čase trefil z přímého kopuještě tyč Kirchslägerovi branky.

Branky: Bílek, Vaněk – Malák, Hrubý. Rozhodčí: Votoček. ŽK: P. Chovanec (S). Diváci: 20. Poločas: 0:0.

Hubert KuHo: Hubáček - Bacílek, Polák, Pánek, Suchánek - Kováč, Kůtek, Pechanec, Vaněk - Bürger (Fišer), Bílek.

Simon: Kirchsläger - J. Chovanec, P. Chovanec, Vrabec (Malák), Činka - Ouředník, Hrdý, Váňa, Hrubý - Švarc, Hoďák.