MSK – Dobrovice 1:0 (0:0)

V okresním derby došlo k senzaci, sestupující Hradiště porazilo soupeře, který bude na podzim hrát o dvě soutěže výše.
Na hřišti rozdíl znát nebyl, přestože se střetl nejslabší útok přeboru s nejproduktivnějším. V prvním poločase rekordní návštěva čekala na jakoukoli šanci marně, na obou stranách dominovaly obrany.
Až chvilku po přestávce Jílek uvolnil ghanského ostrostřelce Dobrovice Ansumu, jehož projektil Ježek bravurně vytěsnil na roh. Tři minuty nato udeřil na druhé straně domácí kapitán Hofman, ze 30 metrů nádherně práskl míčem o břevno za brankovou čáru – 1:0.
Převaha Dobrovice přinášela jen letmé náznaky ohrožení brány: Ansumův průnik zakončil nepřesně střídající Pečínka a po Jiránkově centru v 76. minutě na zadní tyči netrefil ideálně volej ani Jílek. Hradiště zodpovědně bránilo a vyhecovaný zápas už si vzít nenechalo. Poprvé od 18. března se tak pod mnichovohradišťským zámkem po zápase rozléhal vítězný pokřik z šatny domácích.

Branka: 54. Hofman. Rozhodčí: Suchý. ŽK: 2:3. Diváci: 320. Střely na bránu: 3:2. Rohy: 8:5.
Hradiště: Ježek – Zajíček, S. Bejda, Špetlík, Sameš – Bajer, Hofman, Krejza, Klain (66. Lukeš) – Hrdina, Jíra (90.+2 Hájek).
Dobrovice: Bartoš – Tuma (77. Boško), Mrvík, Vladyka, Zbončák – Čech (66. Pečínka), Hnízdo, Patočka, F. Kořínek (46. Jiránek) – Jílek, Ansuma.

Benátky – Sedlčany 3:0 (1:0)

Branky: 64. a 74. Michal Korec, 24. Korejza. Rozhodčí: Matějček. ŽK: Janoušek (S).
Benátky: Bejr – Reichert, Karásek, Cruz, Třasák – Šťastný, Smetana (81. Krýda), Škarecký, Korejza – Mich. Korec (84. Čadil), Šesták (75. Fingerhut).

Zdroj: Youtube